Forsyy zdá se nachází nový domov! Kam nakonec zamíří?

  • 22. 06. 2023 13:30
Zdroj titulní fotografie: Sazka Esport

David "forsyy" Bílý, český hráč, zdá se konečně po půl roce nachází nové angažmá. Ukrajinský tým IKLA dle všeho projevil zájem a vypadá to, že se připojí k jejich zbrusu nové sestavě už ve druhé polovině tohoto roku. Tuto informaci naznačil i samotný CEO IKLA, Maksym Bednarsky, když na Twitteru zveřejnil mysteriózní tweet obsahující českou vlajku.

Spekulací bylo spoustu. Sampi.Tipsport dosud vyhledávali nového snipera jako přeobsazení za Dominika "blogg1s" Janitu, a spekulace mířily i do tábora ENTERPRISE. Nakonec to však vypadá, že se nejpravděpodobněji stane realitou teorie o Forsyyho angažmá v zahraničím celku.

O to, že by se za českou vlajkou měl skrývat právě zmiňovaný David "forsyy" Bílý, prozradilo až zkoumání pod křídly tweeterového profilu @CzechSlovakCS. Zjistilo se, že forsyy s aktuálním celkem IKLA trénuje a je tedy téměř potvrzené, že to bude právě on.

Mezi další zahraniční kandidáty, kteří by do celku měli zavítat, patří i například bývalý hráč Vitality, tedy Kévin "misutaaa" Rabier, a dále Švédové Olle "spooke" Grundström nebo Rasmus "kreaz" Johansson. Z původní sestavy by nadále měl pokračovat Vladislav "Kvem" Korol a Alexey "Topa" Topchienko.

Ve výsledku to vypadá, že IKLA bude mít jak mezinárodní, tak i ukrajinskou sekci, přičemž český hráč forsyy bude součástí mezinárodní sestavy spolu s dalšími hráči z různých zemí.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.