Freeze odmítl pozici hlavního trenéra v 100 Thieves, do jakého amerického týmu se bude stěhovat?

  • 20. 11. 2022 09:45

Aleš "Freeze" Kněžínek je bývalý český profesionální hráč, aktuálně trenér. V posledních dvou letech dělal asistenta trenéra pro organizaci 100 Thieves, dokázal s nimi vyhrát LCS a hned dvakrát se probojovat na Worlds. Nyní ho nejspíše uvidíme v jiných barvách.

Už je to dlouho od chvíle, kdy se Aleš k situaci vyjadřoval na svém streamu. Tehdy mluvil o tom, že pokud v příštím roce nebude Head Coach a nebo dostane lepší nabídku z jiného týmu, tak odejde, k tomu také s nejvyšší pravděpodobností dojde.

Podle Brieuca Seegera Freeze dostal od 100 Thieves nabídku na pozici hlavního trenéra, tu ale zřejmě odmítl. Český trenér se rozhodl pro přestup do Evil Geniuses, kam s sebou vezme i jednoho ze svých bývalých hráčů.

Jelikož marksman Danny, který reprezentoval EG v letošním roce, hrát v roce 2023 nebude, tak bylo potřeba za něj najít náhradu. Jako náhrada za něj by měl přijít FBI, EG se rozhodli ho odkoupit za jeho výkupní klauzuli.

Oba přestupy by měly být oznámeny v následujících týdnech, s nimi bychom měli poznat i novou sestavu Evil Geniuses a právě 100 Thieves. Vypadá to, že letos bude v LCS větší konkurence než v letech minulých. Freeze se s tím bude muset vypořádat.

Zdroj úvodní fotografie: Twitter Achieveminds

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.