GLORE přejeli Inside Games a je tak jisté, že v dalším splitu Hitpoint Masters, uvidíme nový tým

  • 03. 08. 2023 18:00

Druhá série Promotion Series 2024, kde se hraje o postup do Hitpoint Masters a hned další překvapení. Prvoligoví Inside Games padají do losers bracketu po prohře s GLORE a zahrají si tak o to, kdo už nebude mít šanci na návrat do nejvyšší české League of Legends soutěže.

Výsledek i průběh včerejší série lze přirovnat, až na malé rozdíly, k sérii mezi ostravskou Cryptovou a Teamem Unity. Znovu to byl druholigový tým, tentokráte GLORE, který sérii dominoval a až na jednu hru, kterou dokázali Inside Games urvat, vypadali, jako jednoznačně lepší tým.

Hned v první hře přišli Inside Games s poněkud překvapivou volbou na midlane. Scuffed zvolil AP Kogmawa a hned z počátku bylo vidět, že nešlo o dobrý pick. GLORE se dokázali skvěle přizpůsobit a byl to hlavně koubee, který měl skvělou hru na Ziggsovi a poslal GLORE do vedení 1-0.

V další hře jsme se přesunuli od Oppenheimera do skal. Nyní to byl ovšem druhý midlaner, kdo dokázal nejlépe pracovat se skálou. Scuffed si vzal Malphite na midlane s hybridním buildem, ve kterém se objevilo hned několik zajímavých itemů. I přes svůj poněkud kontroverzní Malphite build dokázal dojít ke zdárnému konci a ING srovnali na 1-1.

Třetí hra byla úplně jiná a série začínala vypadat tak, že tým na červené straně vyhrává. GLORE se posouvají na match point a Inside Games jsou jednu hru od pádu do losers bracketu. Stav série je 2-1.

Inside Games vstoupili do poslední mapy stylem, jako nikdy dříve. Bohužel ani šestitisícové vedení nestačilo na skvěle připravenou sestavu GLORE. Ta vedení zastavila a hlavně Yuta držel GLORE tak dlouho ve hře, dokud se midlaner GLORE nedostal na důležité itemy.

Byl to právě koubee, který dělal divy, na svém Viktorovi, a jako jediný hráč na riftu překonal 1000 damage za minutu. Oprávněně mu tak patří titul MVP série. Je potřeba zmínit, že český midlaner se za pár měsíců dostal z posledního místa ve třetí lize do pozice, kde ho dělí jediná výhra od postupu do Hitpoint Masters.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.