GuardiaN se loučí! Oficiálně hlásá Sampi

  • 23. 12. 2022 14:25

Před osmi měsíci přišel dát Ladislav "GuardiaN" Kovács modré krvy novou naději a ambice byly opravdu vysoké. Měsic po jeho příchodu přišel i první medailový úspěch, avšak poté už nikdy žádný nepřišel. Další rána pro organizaci nastala, když na konci září musel GuardiaN kvůli zdravotním problémům aktivní sestavu dočasně opustit a očekávalo se, že na začátku nového roku se k stávající sestavě opět vrátí. Už teď víme, že se tak nestane.

"Po vzájemné dohodě se i přes zlepšení zdravotního stavu GuardiaN do týmu již znovu nepřipojí. Bohužel tak naše společné cesty končí. Laco, za všechno Ti moc děkujeme a kromě pevného zdraví přejeme i návrat ke kompetitivnímu hraní. Once a part of #sampifamily, always a part of #sampifamily." prohlásilo Sampi v dnešní oficiální tiskové zprávě na svých sociálních sítích.

Po zářijnovému odchodu GuardiaNa sestavu doplnil talent z vlastního akademy týmu, Lukáš "Habyzz" Doležal, avšak už ani on není kvůli školním povinnostem součástí aktivní soupisky. Momentální sestava Sampi a jejich pátý hráč tak aktuálně zůstává s jedním velkým otazníkem.

Aktuální sestava Sampi:
Matúš "matys" Šimko
Lukáš "sAvana1" Lintner
Michal "T4gg3D" Vrzal
Jan "HONES" Urválek

Jakub "bfull" Kokoška (coach)

Zdroj titulní fotografie: Sampi

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.