Habyzz končí! Chci se více času věnovat škole a učení, hlásá

  • 05. 12. 2022 23:00

Přestupová mánie pokračuje, tentokrát zamířila i na stranu Sampi.Tipsport! Dočasný hráč doplňující modrou pětku, 18 letý Lukáš "Habyzz" Dolejší, v neděli v prohlášení na Twitteru, nesoucí titulek "Vnitřní vyhoření", oznámil, že již nadále nebude hrát pod dresem Sampi a dává si tak pauzu od profesionálního hraní.

"Momentální období, kdy hraju csko a do toho studuji, tak je složité. Nejspíš kdybych byl na nějaké "jednodušší" škole, tak by to šlo a nebylo to tolik složité, ale studuji složitý obor, který potřebuje focus. A zároveň ráno musím dojíždět, jelikož tu školu nemám ani u sebe ve městě." ve zkratce mladý talent vysvětlil důvod své cskové přestávky ve svém obsáhlejším vyjádření se k dané situaci.

Habyzz byl z akademie po odchodu legendárního Ladislava "GuardiaN" Kovácse nasazen do role jako náhrada hlavního týmu, avšak po vyvrcholení české sezóny Tipsport MČR 2022 se už z časových důvodů kvůli střední škole angažovat nebude.

"Habyzz, hráč Sampi Next a stand-in v naší hlavní sestavě se rozhodl dát si pauzu od kompetetivního hraní. Protože je stále středoškolákem, chce věnovat více času škole a učení. My ti chceme moc poděkovat za víc než skvělej backup hlavní sestavy a jsme moc rádi, že jsme ti mohli splnit sen hrát po boku kluků. Hodně štěstí se školou a občas to csko zapni, ať neztratíš aim. 💙 #SampiFamily " vydala v neděli organizace v prohlášení na svém Facebookovém profilu.

Kdo Habyzze zastoupí? Se Sampi se v nedávném Sazka eCUP znovu ukázal Andrej "Adejis" Kameništiak, avšak čas ukáže, v jaké stálici se tým ukáže v roce 2023. Zatím tak není přesně známo, avšak spekuluje se, že změna přijde již velmi brzy.

Zdroj titulní fotografie: Facebook.com @teamsampi

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.