Hans Sama oficiálně končí v Team Liquid

  • Filip Antoni
  • 20. 09. 2022 15:25

Francouzská hvězda Steven "Hans Sama" Liv končí v americké organizaci Team Liquid. Tým to ohlásil ve včerejších večerních hodinách na svých sociálních sítích. Pro většinu fanoušků to nebylo překvapením, o jeho odchodu se spekulovalo už několik týdnů.

Byl to právě LEC Wooloo, který tyto spekulace rozjel. Brieuc Seeger, který se skrývá za přezdívkou LEC Wooloo, přišel s možností návratu francouzského hráče do Evropy. Neočekává ovšem návrat do LEC, ale do jeho domácí soutěže, kterou je LFL.

Karmine Corp by měli být další destinací pro Hanse Samu. V týmu by měl nahradit Rekklese, který by měl být na cestě do LEC. Jeden z nejlepších hráčů historie evropského League of Legends by se tak podle slov Seegera měl vrátit v následujících měsících do nejlepší Evropské soutěže.

Mluví se hned o několika možnostech, kam by mohl švédský marksman zamířít. Nejvíce zmiňovanou možností je rozhodně přestup do Vitality, kde by mohl nahradit Carzzyho, kterému se poslední split moc nepovedl.

Spousta fanoušků by ho ráda viděla ve Fnatic, kde je Rekkles doma. Fnatic ale už mají Upseta, což mění tuto spekulaci na velice nepravděpodobnou. Následující týdny budou pro Rekklesův přestup nejdůležitější a v nich se i rozhodne.

Zdroje: Lol Esports, Riot Games, LEC Wooloo

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.