„Hra je konečně hratelná,“ hlásí hráči po poslední aktualizaci

  • 08. 02. 2024 14:00
Zdroj titulní fotografie: Valve

Valve po dlouhé době překvapilo komunitu vypuštěním obrovské aktualizace pro CS2. Zavádí několik nových funkcí a řeší několik největších problémů, přičemž si hráči patch pochvalují a tvrdí, že si mohou hru konečně užít.

Aktualizace A Call to Arms pro CS2 přináší tolik skvělých změn, že je těžké nastínit ty nejdůležitější. Návrat režimu Arms Race a oblíbených map, jako jsou Baggage a Shoots, jsou určitě výraznými prvky. Hráči oslavují i další vítané změny, jako je tlačítko Refund All, nůž Kukri, bednu Kilowatt a úpravy výhody peekování.

Tlačítko Refund All je konečně tu, hra je nyní hratelná,“ zní jeden z hlavních komentářů na Redditu. Jedná se o skvělou vítanou funkci, která umožňuje vrátit všechny zakoupené předměty najednou. Jedná se sice o drobnou funkci, avšak je velmi pohodlná, zejména když na poslední chvíli měníte strategii.

MAJOR Counter-Strike 2 update for 2/6/24 (2/7/24 UTC, A Call to Arms)
byu/wickedplayer494 inGlobalOffensive

Kromě toho vývojáři konečně vzali pod drobnohled výhodu ohledně peekování. Výhodu snížili o 16 ms, takže by nyní měla být mnohem vyváženější. Komunita na tuto novinku reagovala pozitivně, ale hráči vědí, že ji budou muset pořádně otestovat, než začnou Valve pěvně chválit.

Těžko se však divit. Po většinu prosince a ledna společnost Valve mlčela, aniž by do CS2 přidala mnoho smysluplných změn. Frustrace hráčů dosahovala nových vrcholů, ale nejnovější patch přináší komunitě tolik potřebnou úlevu tím, že řeší několik hlavních problémů.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.