Hráč srovnal dubnové aktualizace ve srovnání s jinými hrami na Steamu - CS2 opět terčem kritiky!

  • 24. 04. 2024 17:30
Zdroj titulní fotografie: Reddit

Hráč sdílel na Redditu video, ve kterém porovnává dubnové aktualizace s ostatními hrami v rámci služby Live Service.

Uživatel Redditu Wow_ThatsUncalledFor sdílel 17. dubna highlight reel, který ukazuje všechny dubnové aktualizace pro CS2 spolu s dalšími tituly v rámci služby Live Service. Video ukazuje všechny aktualizace pro Helldivers 2, Rust a The Finals - tři masivní hry na platformě Steam, které dostaly spoustu nového obsahu, aktualizací systému, oprav chyb a mnoho dalšího. Na samém konci video ukazuje vše, co tento měsíc do té doby dostala hra CS2 - krátkou gratulaci vítězům Kodaňského majoru a sedm různých oprav chyb. Nutno ovšem podotknout, že velká aktualizace z 26. dubna, která na videu chybí, situaci poněkud zachraňuje.

Difference in game updates for April
byu/Wow_ThatsUncalledFor incs2

Uživatelé v komentářích chválili hry jako Rust, které byly nepřetržitě aktualizovány, podporovány a zlepšovány po celé desetiletí. Jiní vyjádřili skepsi a věří, že Valve ve skutečnosti připravuje masivní aktualizaci obsahu, doufajíc, že se zaměří na zlepšení Valve Anti-Cheat, který byl od spuštění hry v září loňského roku hráči kritizován. Tato přesvědčení nemusí být neopodstatněná, protože Valve podobné aktualizace prováděla již dříve. V lednu Valve vydalo dnes již nechvalně známý patch s jedinou opravou a hned následující aktualizace byla největší aktualizací CS2 a přinesla návrat Arms Race.

Subreddit CS2 je zaplavený hráči, kteří oznamují svůj odchod ze hry kvůli problémům s podváděním, a totéž udělali i někteří významní tvůrci obsahu. Podle Steam Charts si hra vede lépe než kdy jindy, co se týče hrubého počtu hráčů, ale stále přetrvávají obavy, že cheateři a další problémy hru nadobro zničí.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.