Hráči CS2 našli na mapě Vertigo záhadný vzkaz. Na co odkazuje?

  • 30. 07. 2023 18:00
Zdroj titulní fotografie: Valve

Nově příchozí mapy v rámci uzavřeného beta testování CS2 s sebou přínáší nejen nový grafický kabátek a jednotlivá vylepšení, ale dle všeho i příchod nových záhad či easter eggů.

Jedna z nejnovějších záhad, která proletěla sociální sítí Reddit odkazuje na objev, který jeden z uživatelů nalezl na mapě Vertigo přímo na místě pro položení bomby. Autor sám význam zprávy neznal, avšak jakmile byl snímek vzkazu nahrán na Reddit, ostatní hráči CS2 začali přispívat a kód postupně luštit.

Je téměř nemožné plně porozumět, co zpráva říká, avšak uživatelé na Redditu naznačují, že zní následovně: "Jmenuji se Jacob. Pracuji s Magnarem. Je to zlý kluk, prosím, pomozte mi. Nedá mi pauzu na toaletu, dokud nedokončím tyto věci. Pokud se s touto tekutinou dostanete do kontaktu, panikařte a utečte."

Tento typ zprávy dobře rezonuje s mapou Vertigo, protože mapa obsahuje několik přenosných toalet a je prakticky staveništěm. Komunita také zjistila, že jméno Magnar v zprávě pravděpodobně odkazuje na Magnara Jenssena, bývalého level designéra ve společnosti Valve. Nicméně stále zůstává nejasné, kdo by mohl být zmíněný Jacob.

Otázkou je, proč se vzkaz objevil až teď s postupnou implementací map do CS2? Šlo by i více do hloubky spekulovat o nějakém napojení, například na nějakou budoucí operaci, či snad implementovaný příběhový mód v rámci nějaké budoucí operace. Nejpravděpodobněji se však nejedná o nic extra, a půjde tak o prostý easter egg s účelem pobavit.

Found a secret message on vertigo in cs2
by u/FutureDequei in GlobalOffensive

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.