Hráči Entropiq přejeli eSubu a zahrají si EMEA Masters

  • 24. 03. 2023 19:30

Dnešní souboj Entropiqu a eSuby měl být tím nejlepším z českého League of Legends. Jak to ale dopadlo překvapilo nejednoho fanouška. Modrá krev prohrála každou hru v ohromném deficitu a bylo vidět, kdo je v aktuální formě lepší. Entropiq to dokázali a potřetí v řadě si zahrají EMEA Masters a finále Hitpoint Masters.

Průběh zápasu

Denyk hned v první hře vytáhl Blitzcranka, se kterým se mu dařilo nacházet odchyty protihráčů. Ty posouvaly, společně s chybami eSuby, Entropiq blíže a blíže k vítěžství. Modrá krev držela hru vyrovnanou přibližně 8 minut, pak ale přišel fight o Heralda, který posunul Entropiq do značného vedení a získal mu tempo na mapě. Tohle vedení už EIQ nepustili a radovali se tak z první mapy.

Druhou mapu už držela eSuba déle, tentokrát to byl Jackies, kdo na Tristaně sbíral killy všude po mapě. Kontrolovaná hra, kterou předváděli hráči EIQ, nedala eSubě šanci, nejlepší tým historie českého League of Legends nezískal za celou hru jedinou věž a Entropiq si došli hned pro 3 matchbally.

Do další hry vstoupila eSuba s mnohem lepší early game. V prvních patnácti minutách získala všechny objectivy a vypadalo to, že se konečně dočkáme vyrovnané hry. Té jsme se sice dočkali, ale neměla dlouhého trvání, hráči Entropiqu odchytili Bobistu, vzali Barona a zabili Tynxe. Tato situace posunula Entropiq do třítisícového vedení, které už zkušený tým okolo Denyka nepustil.

Zatímco Entropiq slaví postup do offline finále, které proběhne 31.3 v Brně, tak eSuba se utká s Dynamem o postup nejen do finále, ale i na EMEA Masters. Tento duel lze sledovat 28.3 v 16 hodin na Twitch kanále Hitpointcz.

Zdroj úvodního obrázku: Twitter Entropiq

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.