Hráči se shodují, že tato dosud málo oblíbená zbraň je v CS2 novou metou

  • 04. 12. 2023 18:00
Zdroj titulní fotografie: Reddit / qus3l

Zdá se, že pistolková meta v CS2 se posouvá směrem k kontroverznímu trendu „běž a střílej“, přičemž hráči dávají přednost pistoli Glock-18 před ikonickou USP-S, kterou dosud obvykle volili raději.

V příspěvku na Redditu z 25. listopadu jeden z hráčů vysvětlil, že si v pistolových kolech raději ponechává Glock-18, než aby si vybral USP-S. „Vím, že bych si měl v pistolkových kolech vzít ze země USP... ale obvykle si ponechávám Glock. Tahle věc má obrovskou sílu ve srovnání s CS:GO,“ vysvětlil a zeptal se, co si o tom myslí zbytek komunity.

Ačkoli příspěvek přilákal mnoho různých názorů od různých hráčů, většina z nich se shodovala s názorem autora a přiklonila se k jeho stanovisku. „Když už držení úhlů je v CS2 k ničemu, co je lepší než zbraň s 20 náboji a „run and gun“ první kolo?“ stojí v jednom z komentářů, který vyzdvihuje skutečnost, že výhoda „peekování“ získala v CS2 značný buff.

Is it me or is the glock so good on pistol rounds?
byu/vecter inGlobalOffensive

Glock-18 je známý svou přesností při běhu a střelbě, a aktualizace headshot hitboxů v CS2 jen zvýšila jeho účinnost. Ve skutečnosti je ideální pro hráče, kteří upřednostňují agresivní herní styl a raději se pohybují dynamicky.

V CS:GO byla dosud metou pistole USP-S, kterou hráči využívali k preciznímu držení úhlů díky její výjimečné přesnosti. Glock nebyl přímo neoblíbený, ale nebyl tak efektivní jako nyní v CS2. Výsledkem je, že s příchodem CS2 se zdá, že Glock je lepší volbou než USP-S, protože je prostě jednodušší jen tak běhat a střílet a tím vyvést hráče s USP-S z míry, a to právě díky výhodě „peekování“.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.