Hvězda ze SINNERS ukončuje svou kariéru. Může za to syndrom vyhoření?

  • 20. 03. 2023 15:45
Zdroj titulní fotografie: Youtube Yenkee

Není to tak dlouho, co pětice SINNERS musela hledat náhradu za svého hříšného spoluhráče, kterého poslala na lavičku, nyní končí Patrik "Zero" Žúdel s profesionálním hraní nadobro. Končí tak jeho desetiletá cesta plná úspěchů a odhodlání kompetetivního hraní.

Patrik "Zero" Žúdel dnes krátce po 13 hodině na svém Twitterovém profilu v prohlášení oznámil svůj definitivní konec. Tato šokující pondělní zpráva si s sebou vzala relativně velký ohlas, nikdo tohle rozhodnutí přes Patrikův talent příliš nečekal.

Jako hlavní důvod uvádí: "Ztratil jsem zájem o soutěžení a proto už nemám motivaci zdokonalovat své schopnosti v CS. Nechci si za něčím honit jen kvůli penězům. Věřím, že tohle je vhodná chvíle na prozkoumávání mých dalších vášní."

Kariéra plná úspěchů

Zero je pravděpodobně nejznámější díky svému období, které strávil reprezentováním HellRaisers po boku Kirilla "ANGE1" Karasiowa, Martina "STYKO" Styka a Tomáše "oskar" Šťastného, a to v letech 2016-2017. S evropským týmem se dostal na první major ELEAGUE a zúčastnil se několika dalších Major kvalifikací. V roce 2016 vyhrál Copenhagen Games a v roce 2017 se umístil na druhém místě na DreamHack Open Tours. Před Hríšníky hrál Zero v letech 2020-2022 za GamerLegion, dokud nenahradil Adama "NEOFRAG" Zouhara, který odešel do OG.

Rozloučení se s fanoušky a Patrikova budoucnost

"Jsem vděčný za neuvěřitelnou desetiletou cestu v esportu. Je úžasné přemýšlet o výjimečných zážitcích, které přineslo soutěžení v tak krásném sportu. Cítím se poctěn, že mohu ve svých 24 letech ukončit kariéru a ohlédnout se za skvělými vzpomínkami z uplynulých let," loučí se Zero s jeho fanoušky.

"Pro ty, kteří jsou zvědaví, mám v plánu věnovat nějaký čas samostudiu. To je momentálně můj hlavní cíl. Budu tenhle obsah také streamovat, tak jak jsem to dělal v minulosti," nastiňuje svou budoucnost.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.