Inside Games mění hned 3 role, eSuba ulovila dvojici EdbyK a Esko

  • 31. 05. 2023 13:00

Roster lock pro Hitpoint Masters a Challengers je už minulostí. Entropiq, SINNERS a Sampi bez změn, ostatní týmy přichází s menšími, ale i většími změnami pro letní split. Odkup DVLKa, změny v Inside Games trochu zastínily úlovky eSuba. Modrá krev získala hned dvojici výborných hráčů. EdbyK tak po svém nepřestupu do Sampi konečně našel angažmá.

Změny v Inside Games a Chilli Esports

Inside Games a Chilli Esports si připravili pro fanoušky všechny přestupy až na poslední možný den před zamčením rosterů, První změna přichází na toplane, kde kvůli zdravotním potížím nemůže hrát BrokenSword a tak ho nahradí 16letý talent Bobsik. Ten letos zaskočil celou scénu, když se dostal do Challengeru na serveru EUW a bude to pro něj první prvoligová zkušenost.

Další dvě změny přichází na pozicích midlane a AD Carry. DVLKa odkoupilo Dynamo Eclot, které přišlo o OMONA. Marzo pak zamíří za svým dvojčetem Hobkem do Chilli Esports. Návrat na českou League of Legends scénu hlási Promise, ten letos útočil na 800 LP a po roční pauze ho tak čeká další split v Hitpoint Masters. Místo DVLKa přijde do týmu midlaner Scuffed.

Esko a EdbyK v eSubě

EdbyK dosáhl na nejvyšší rank na serveru EUW a všimla si toho eSuba. Ta ho bere jako náhradníka, ale kdo ví, jestli rankem druhý nejlepší český toplaner nenahradí Bobistu. Kromě EdbyKa přichází i druhý talentovaný hráč, tím je Esko. Oba jsou zatím pouze jako náhradníci a tak budou čekat na svojí šanci.

Návrat Hira do české ligy Poslední větší změnou je návrat Hira, ten se ve svých 22 letech zahrál už za velkou spoustu týmů, mezi kterými jsou například GamersLegion, Crvena Zvezda, eSuba nebo Mkers. Nyní přichází z Řecka a čeká ho jasný cíl. Může to být poslední rok Cryptovy v Hitpoint Masters, tak se musí ukázat. Motivace je velká a od příštího úterý můžete sledovat, jak se ostravské organizaci bude dařit.

Zdroj úvodního obrázku: Twitter @hitpointcz

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.