Jackisek zamíří do Entropiq, barvy mění i jeho spoluhráči z Dynama

  • 11. 12. 2022 22:45

Jaká bude cesta hráčů Dynama Eclot, které se letos dostalo do boje mezi tři nejlepší české týmy? Podle posledních zpráv by v týmu měl zůstat pouze jediný hráč. Tím je talentovaný support Smarty, jehož kroky měly původně vést do eSuby.

Toplaner Bobista míří do týmu vítěze letního splitu Hitpoint Masters. Jeho kroky by měly vést do eSuby, kde nahradí Welcoma. Bobista se ukázal jako hráč, který dokáže být silný na carry pickách, ale zvládal hrát i weakside pro svůj tým. Když bylo potřeba tak vytáhl i zajímavé picky, jako byl třeba Singed právě proti eSubě.

Junglera týmu dělal Savero, ten s týmem podle všeho také pokračovat nebude. Stěhovat by se měl do Polska, tam se připojí k týmu Goskilla. Není to proprvé, co se zde objeví. Už v týmu jednou dělal náhradníka, tehdy ale Goskilla ještě nehrála Ultraligu, ale ligu baltskou.

Největší hvězda týmu Jackisek se taky rozhodl pro jinou organizaci. Přidá se k týmu Entropiq, se kterým odehrál už i kvalifikaci na Winter Cup. Tam skončili až na druhém místě. Porazila je sestava zelvicka, Davros, adampongo, Sysak a Krpy.

K Jackiskovi se zřejmě přidá i francouzský hráč Zicssiflay, jeho jméno je pro české fanoušky spíše neznámé. Letos vyhrál druhou francouzskou ligu a následně prohrál v baráži o postup do LFL. Podle francouzský fanoušků právě on byl tím hlavním strůjce úspěchu Teamu MCES.

Poslední z týmu, Reedfoo by v týmu sice mohl zůstat, ale mluví se i o možném odchodu do zahraničí. Český marksman patřil letos k nejlepším hráčům u nás a proto by pro Dynamo mohlo být těžké ho udržet.

Žádné bližší info o možné sestavě Dynama na světě zatím není. O všech těchto spekulacích informoval český Twitter účet Rumour Rudolf, který pravidelně přináší přestupové novinky z Hitpoint Masters.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.