Jak to bylo s IKISEQEM, člen oloumouckého gaming centra promluvil o Natovi, ale i dalších chybách v projektu

  • 06. 01. 2023 19:20

Kamil "Nate" Bouchal, jméno, které otřáslo českou League of Legends scénou začátkem minulého roku. IKISEQ si ho vybral jako svojí budoucí hvězdu, kterou budou podporovat, toto jméno začala zpochybňovat česká scéna už při oznámení. Proto se Kamil a Jan Dědic rozhodli, že zabrání všem pochybnostem a Kamil se dostane do Diamond 2 na serveru EUW do třiceti dnů od začátku výzvy.

Jak výzva probíhala? Kamil si udělal na účtu level 30 a mohl začít, měl problém už při snaze postoupit z goldu, kde se chvíli držel i na záporném winratu. Po jeho postupu do platiny se v jeho hrách začali častěji a častěji objevovat pochybní hráči, kteří vypadali, jak kdyby do toho ela nepatřili. Toho si všimlo hned několik diváků, protože všechny hry byly livestreamované.

Kamil i celý IKISEQ dělali jakoby nic, ale všem bylo jasné, co se děje. Tuto informaci potvrdil i pracovník OGC při streamu prvoligového supporta Marca. Ten potvrdil, že s Kamilem v zápasech hrál hráč, který si smurfením vydělával a umožňoval tak Kamilovi postupoval nahoru pouhým hraním Yuumi.

Jistě si dokážete představit, jak to vypadalo. Kamil si vybral Yuumi, Lulu nebo podobného enchanter a "tahač", jak ho dnes bude nazývat, hrál Rengara, Kayna a podobné carry junglery. Kamilovi to umožnilo postup nahoru a tahač tak dostal svojí odměnu.

Samozřejmě vynit nemůžeme pouze Kamila, podle slov člena OGC šlo i to, že "Kamila poebal i IKISEQ hlavně". Dále pak mluvil o tom, že jde o dobrý nápad, ale, že projekt IKISEQ dělají špatní lidé a tam to selhalo. Hlavní chyba byla podle něj na straně Kamila.

Tím to, ale neskončilo. Člen OGC se nebál pokračovat a svůj projev dovedl až k ESPORT TALENT SHOW, kterou vytvořil právě IKISEQ. O talent show mluvil, jako o projektu, který dělala profesionální firma. Trvalo to okolo půl roku než vyšel a o střizích a záběrech v něm zmínil, že nechápe proč to trvalo půl roku.

Kromě toho přidal i informace o tom, že Nardoš, který je v projektu hlavní postavou, tak odešel do Cryptovy. Dále pak mluvil i o odchodu celé sestavy pryč z organizace.

Ke konci svého rozhovoru s Marcem promluvil i o Janu Dědicovi, který celý projekt vede. Podle něj "káže vodu a pije víno". Tímto rozhovorem přibyly další a další pochybnosti o vedení projektu a organizace. Celý záznam rozhovoru můžete najít na www.twitch.tv/kapitanmarco

Zdroj: Twitch: kapitanmarco

Zdroj úvodního obrázku: Twitter Ikiseq Gaming

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.