Jak si vedli čeští hráči ve španělském Superweeku? Komu se dařilo? Kdo je naopak zatím na spodku tabulky?

  • 20. 01. 2023 08:00

Španělská LVP už je v plném proudu, mimo jiné nás v ní reprezentuje trojice Random, Sajator a Dreedy. Superweek už je u konce a je na čase ho shrnout a zhodnotit z pohledu českých hráčů. Začneme u nováčka ve Španělsku Sajatora, který už narazil na oba další české hráče.

Hned první zápas španělské LVP nám přinesl setkaní dvojice českých midlanerů. Random si pro Sajatora připravil parádní přivítání, Barcelona dlouho vedla a vypadalo to, že si Sajator připíše při svém debutu rovnou výhru. Byl to ale právě Adam "Random" Grepl, který vzal svůj tým na záda a dotáhl ho na skóre 1-0.

Druhou hru se Barcelona převezla přes KOI a srovnala tak své skóre na 1-1, MVP bral Whiteknight. Další osobní souboj ho čekal hned v dalším zápase. Čekal ho souboj s jeho spoluhráči z Winter Cup, stáli proti němu Odi11, Nio a Dreedy.

Souboj Barcelony s Guasones byl nejdělším zápasem aktuálního splitu, trval 44 minut a 32 sekund. Sajator potvrdil, že do Barcelony patří, když dal 35% damage svého týmu a bral cenu za nejlepšího hráče zápasu. Barcelona tak ukončuje první týden se skóre 2-1 na druhém místě tabulky.

Druhý zápas BISONS byl proti Movistar Riders, kteří hrají ve skvělé formě a ani Randomův tým je neporazil. Poslední duel s trápicí se KOI Academy vyšel bizonům skvěle a posunuli se tak na úroveň Barcelony a dělené druhé místo.

Dreedy a jeho Guasones už tak štastní nebyli. V několika hrách vypadali lépe, ale vždy selhala koncovka. Po velkém vedení prohráli s Rebels Gaming a následně i přes Dreedyho fantastický výkon padli s Dreedyho bývalým týmem UCAM Tokiers. Guasones jsou tak na posledním místě ve Španělsku.

V příštím týdnu na sebe narazí Random a Dreedy, Sajatora čekají zápasy proti akademiím dvou LEC týmů, v úterý narazí na akademii Heretics, ve čtvrtek pak na Fnatic Team Queso.

Zdroj úvodního obrázku: FCB Esports Twitter

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.