Je rok 2024 a hráči stále spekulují, kdy Valve vrátí tuto ikonickou mapu

  • 18. 01. 2024 20:00
Zdroj titulní fotografie: Skin.Club

Když společnost Valve oznámila příchod Counter-Strike 2, a následně spustila limitovaný test, v trailerech se objevila jedna z nejikoničtějších map historie Counter-Strike, a to sice mapa Train. Od té doby však v limitovaném testování i v samotném CS2 chybí a fanoušci se čím dál častěji ptají, kam se poděla.

Train je jednou z pilířových map Counter-Strike, která se dosud objevila ve všech hlavních verzích od dob CS 1.6. Zdá se však, že CS2 zahrnuje mapu Train v rámci svého obsahového výčtu vedle alternativních herních režimů a dalších map a funkcí.

Where is de_train?
byu/N1tingale inGlobalOffensive

Tato diskuse se tu a tam v posledních měsících objevila, a náhle i vyhasla, avšak vlákno na Redditu nedávno rozdmýchalo plameny údivu. Autor příspěvku poznamenává, že je to už téměř rok, co Valve spustilo limitovaný test a v jednom z trailerů představilo mapu Train, ale od té doby jsme o mapě nic oficiálního neslyšeli.

V reakci na diskusi si hráči utahují z Valve a přirovnávají ji k nezávislé „indie“ společnosti, přičemž od tak malého a nízkorozpočtového týmu by se neměly očekávat významné aktualizace obsahu.

Nicméně Valve již v minulosti dalo najevo, že má v úmyslu nejprve CS2 před přidáním nového obsahu dostatečně vyladit, což by dávalo smysl i s nadcházejícím březnovým Majorem v Kodaňi. Navíc zní tento přístup rozumně, vzhlížejíc k technologickému skoku, který se Valve s přechod na CS2 snažilo udělat. Přesto však není spravedlivé nechávat fanoušky ve tmě, zejména pokud jde o ikonické a klasické prvky CS, které v nejnovějším díle chybí.

Those are the only pictures we have of Train in CS2 – Do you think the devs will surprise us with a better rework, like they did with Inferno?
byu/SKGamingReturn incs2

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.