Jeden z fanoušků vytvořil web, který vás naučí veškeré granáty v CS2, a zcela zdarma

  • 23. 09. 2023 15:00
Zdroj titulní fotografie: CSNades.app

Fanoušek CS2 vytvořil webovou stránku, která vás naučí, jak správně používat granáty ve hrách CS2 a CS:GO, a to zcela zdarma. Důvodem, proč tvůrce tuto webovou stránku vytvořil, je prý to, že cítil, že jiné webové stránky nedokáží jasně vysvětlit, jak určité granáty přesně házet.

Prozatím, co CSNades nabízí, jsou granáty pro Mirage a Inferno v CS2, což jsou nejoblíbenější mapy v herním režimu Premier, a následně granáty pro Mirage, Inferno, Dust II a Overpass v rámci CS:GO. Je však pravděpodobné, že tvůrce bude postupem času přidávat další granáty, když projekt zveřejnil prostřednictvím příspěvku na Redditu.

I made website with cs nades.
byu/ZgredFred inGlobalOffensive

To, co odlišuje CSNades od ostatních existujících webových stránek, které se snaží učit hráče, jak správně používat granáty, je jednoduché a efektivní uživatelské rozhraní. Stačí kliknout na jednu z map ve sloupcích CS2 nebo CS:GO, a uvidíte mini-mapu s několika místy, kam můžete granáty házet. Kliknutím na jednotlivé symboly granátů nad mini-mapou si můžete vyzkoušet, jak se hází dýmovnice, flashbangy, molotovy, a dokonce i HE granáty.

Můžete také přidat některé filtry, jako jsou granáty pro CT (Counter-Terrorists) nebo T (Terrorists), a vybrat si následně mezi 64-tickovým nebo 128-tickovým způsobem házení. Jakmile kliknete na jeden z bodů na mini-mapě a naučíte se házet konkrétní granát, webová stránka vám ukáže, z jakých míst můžete daný granát házet a přesný způsob jeho házení.

Snímek obrazovky 2023-09-22 155837.png

Ukázka z webového rozhraní Source: CSNades

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.