Jízda pokračuje! STYKO historicky jako 3. Slovák v semifinále Majoru

  • 20. 05. 2023 02:35
Zdroj titulní fotografie: Twitter @apeksgg

Závěrečný čtvrtfinálový den posledního CS:GO Majoru v Paříži přináší na naši tuzemskou scénu radostné až euforické emoce! Apeks totiž opět předvádí svou nepředvídatelnost a naprosto epicky vyřazuje amerického soupeře Liquid v poměru 2:0, posouvá se tak úspěšně až do semifinále.

Tým Apeks se momentálně nachází na 29. místě světového žebříčku HLTV, což ukazuje, že toto umístění většinou nemusí ve skutečnosti přinášet přílišný význam.

Po loňském úspěchu Davida "frozen" Čerňanského s týmem MOUZ přichází letos další, a také poslední tuzemský semifinálový CS:GO Major milník. Martin "STYKO" Styk totiž svým postupem společně s Apeks obsazuje v pořadí již třetí semifinálovou příčku slovenské národnosti v rámci dosud céle historie CS:GO Majorů. Tímto má doslova titul na dosah, protože stačí, aby zvítězil minimálně na pouhých 4 mapách.

Po ne příliš příznivém výkopu na počátku Majoru, kde si v rámci Challengers Stage Apeks vybojoval bilanci 3-1, a následně se přes Legends Stage proškrábal těsným skórem 3-2, jde o opravdovou parádu se vším všudy.

Dnes se Apeks po úvodním semifinálovém zápase mezi Heroic a GamerLegion (15:00) postaví před opravdovou zkoušku. Bude to doslova souboj titánů, kdy domácí francouzský tým Vitality společně s Mathieuem "ZywOo" Herbautem, který dosud nemá žádný přední Major titul, si určitě nenechají uniknout svou šanci na finále.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.