Jsi největší pes v esportu. Nuc se v bitvě na Twitteru opřel do Thorina

  • 18. 02. 2024 15:30
BDS nuc Zdroj: LoL Esports, Riot Games

V nedávném zápase LEC, konkrétně v souboji o postup z losers bracketu, se tým BDS střetl s MDK, kde nakonec utrpěl těsnou porážku 2-3. Výkon midlanera týmu BDS, nuca, se setkal s kritikou, což neuniklo pozornosti známého osobnosti esportu, Thorina, který se rozhodl situaci okomentovat na Twitteru.

Thorin ve svém tweetu gratuloval nuco k jeho "MVP performance" v sérii proti MAD Lions, ironicky poznamenávajíc, že MAD Lions by bez nucových "všech dovedností" zápas nevyhráli.

Tento komentář vyvolal ostrou reakci právě od midlanera BDS, který na svém Twitteru odpověděl velmi emotivně, nazval Thorina "největším psem v odvětví" (esportu) a označil sebe za skromného hráče, který se snaží zlepšovat a být prospěšným členem týmu v League of Legends.

Nuc ve své odpovědi také vyzval Thorina, aby se šel vyspat a že se na něj těší v příštím splitu pro další interakce na Twitteru.

Thorin na tuto výzvu reagoval dalším tweetem, kde uvedl, že nucovi nebude říkat, aby šel do p*dele, protože je pravděpodobně unavený z "m-dání svého vlastního týmu po mnoho hodin". Doplnil to rýpnutím, že nuc může jít spát jako "poražený" a snít o všech titulech, které si myslí, že vyhraje.

Debata mezi nucem a Thorinem na Twitteru zřejmě rozdělila komunitu, přičemž většina komentářů podporovala francouzského midlanera za jeho upřímnou reakci a obhajobu své pozice ve světě esportu. Na situaci reagovali i dva hráči, kteří BDS včera porazili. Oba se postavili na stranu nuca, stejně jako většina komuniy.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.