JW se přesouvá na lavičku. Jaké změny můžeme ve fnatic čekat?

  • 20. 07. 2021 16:45

Jesper "JW" Wecksell bezpochyb patří mezi legendy Counter-Striku. S fnatic vyhrál během jejich éry tři Majory a spoustu dalších S-Tier turnajů. Ve službách švédské organizace působil téměř sedm let. V období 2016-2017 si s Robin "flusha" Rönnquistem odskočili do GODSENT, ze kterého se po půl roce vrátili zpět. Fanoušci fnatic byli zvyklí vídat svůj oblíbený tým na nejvyšších příčkách elitního žebříčku a rovnat se s těmi nejlepšími. Rok 2021 si ale určitě jejich hráči za rámeček nedají. Po čtyřech letech se sestava této organizace nepohybuje ve světové TOP30. Momentálně jsou Švédové na katastrofálním 47. místě.

V týmu tedy museli přijít změny. Před čtrnácti dny se na lavičku poroučel Maikil "Golden" Selim a teď si přisedne i Jesper "JW" Wecksell. Trenér kádru Andreas "Samuelsson" Samuelsson přišel s oznámením, že přestaví sestavu na mezinárodní. Do hry se tak dostalo mnoho jmen, kdo by mohl JW nahradit. Samotný Jesper zvažuje i přechod na Valorant. Zatím však čeká co obdrží za nabídky.

 

Nejvíce se mluví o Chrisovi "chrisJ" de Jongovi, který na svém instagramu zveřejnil fotku, kde podepisuje smlouvu. S kým zatím není známo, avšak kolují spekulace, že se bude přesouvat do Švédska. Nebo by se stěhovat mohl i někdo z Astralis, kde hráči začínají mít problémy s vedením o čemž svědčí i blížící se odchod Dannyho "zonic" Sørensena. Jako IGL by své spoluhráče mohl vést Mathias "MSL" Lauridsen. Možností je samozřejmě více. Uvidíme, s čím fnatic přijde.

Photo by chrisJ/twitter

Zdroj titulnej fotografie: Liquipedia/ESL

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.