K týmu Papara SuperMassive se připojuje Haru a HolyPhoenix, Turci hlásí útok na titul v EMEA Masters

  • 22. 12. 2022 14:30

Turecká TCL se chce ukázat hned v prvním roce EMEA Masters, kdy se zúčastní jedné z nejprestižnějších evropských soutěží. Ještě minulý rok se vítěz TCL probojoval na Worlds, letos nemá nikdo z TCL šanci na Worlds, jsou jako ERL region a budou mít příležitosti se ukázat v EMEA Masters.

Očekávaní byla jasná, týmy TCL měly jít do Evropských soutěží s menším rozpočtem. Turkům očividně jde o to ukázat evropským týmům, že jsou nad jejich úrovní. Tým Papara SuperMassive vyřadil v roce 2020 MAD Lions z Worlds. Nyní staví fantastický roster.

Tým mezi jehož sponzory patří například Coca-Cola nebo Turkish Airlines se rozhodl přivést dvojici korejských hráčů z LEC a LCS. Začneme ale u toplanera, kterého se rozhodli neměnit. Ze SuperMassive Blaze zůstal Juuzou.

Do jungle přišel světový šampion a bývalý hráč Vitality Haru. V roce 2017 vyhrál Worlds se Samsung Galaxy, v posledním splitu se mu nepodařilo s Vitality supertýmem postoupit ani do Play-offs. V příští roce bude chtít ukázat, že i přes neúspěch s Vitality patří stále mezi evropskou špičku.

Toto duo doplní dva účastníci letošních Worlds. Dvojice Serin a HolyPhoenix skoro porazila RNG, nyní HolyPhoenix opouští po několika letech svého dlouhodobého supporta. Farfetch je aktuálně bez týmu, ale očekává se, že si zahraje TCL v jiné organizaci.

Posledním článkem týmu je support Mia, který je populární mezi fanoušky. Korejský support opouští TSM a přesouvá se do TCL, kde si bude chtít zabojovat o možnost návratu do major ligy. V LCS se mu nezadařilo, TSM ho poslali do Academy týmu a nyní si tak bude chtít zahrát o další šanci.

Zdroj úvodního obrázku: Papara SuperMassive Twitter

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.