Karmine Corp se domluvili se šestnáctiletým talentem, ten v týmu nahradí Kaoriho

  • 25. 04. 2023 09:00

Nejhorší umístění v historii organizace si žádá své změny, první z nich by měl být přichod mladého marksmana na místo Kaoriho. Podle Brieuca Seegera by to měl být Caliste, kdo bude hrát na místě tureckého AD Carry. KC zkoušeli lovit v druhé LFL a podle všeho si nakonec vybrali Calisteho, jako hráče s největším potenciálem.

Karmine Corp nezažívají dobré období, v minulém roce vyhráli EU Masters a nyní bojují na spodku tabulky LFL. Příchod trojice Rekkles, 113 a Hantera byl pro tým dobrou volbou a na jaře minulého roku dominovali evropskému League of Legends. V létě už se týmu tolik nedařilo.

Šesté místo v LFL znamenalo postup do Play-offs, ve kterých KC vypadli hned v prvním kole. S nepovedeným splitem přišlo i několik změn. Rekkles a 113 zamířili do LEC a Hanteru si vzali Aegis. KC je následně nahradili zkušenou trojicí Kaori, whiteinn a Skeanz.

Tato sestava dopadla ještě hůře než ta z minulého roku. Karmine Corp skončili předposlední a jediným týmem, který zůstal za nimi, byl IZI Dream s Kiem. Ani toto nenechalo vedení týmu chladné a tak před letním splitem chystá další změny, s týmem se bude loučit Kaori.

Náhradou za Kaoriho by měl být Caliste. Francouzský hráč se s organizací už domluvil a stane se tak nejmladším hráčem v LFL. Pokud jste jeho jméno ještě neslyšeli, tak před měsícem získal rank 1 na EUW. Mezi jeho nejhranější šampiony patří Zeri a Draven.

Nebyl to ale pouze Caliste, kdo spadal v úvahu. Mezi možnostmi byli i dva další Francouzi z LFL2. Matiaslaclasse z Team du Sud a Vespa z Lille Esports nebyli zvoleni, protože nebyli dostatečně přesvědčiví proti týmům z LEC.

Kromě změny na pozici marksmana se mluví i změně na roli supporta. Návrat do Karmine Corp by měl co nevidět ohlásit bývalý support G2 Esports Targamas. Belgičan byl vyřazen z týmu XL a tak si hledá místo v jiné organizace. Jeho další destinací by měla být právě Francie a tým Karmine Corp.

Zdroj úvodního obrázku: Twitter LEC Wooloo

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.