Kdo je Noah a proč si ho Fnatic vybrali na úkor BAA a UNF0RGIVENA?

  • 06. 05. 2023 14:31

LEC Wooloo přišel na Twitter s novikou o tom, že Rekklese ve Fnatic nahradí Noah. Kdo je vlastně Noah a jaký by mohl být jeho největší problém v LEC jsme probrali s Matúšem "Rainingem" Mazurem, botlanerem BRUTE a bývalým hráčem Inside Games nebo třeba Dark Tigers.LEC Wooloo také zmínil, že očekává doplnení Noaha Trymbim.

Spousta fanoušků si říká, kdo to vlastně ten Noah je? Noah je korejský marksman aktuálně reprezentující Zero Tenacity v Polsku. To je vše, co se o něm dá zjistit, ale jak hraje se z toho nedozvíme, a tak jsme se zeptali sloveského marksmana týmu BRUTE, který má Noaha nasledovaného.

"Já osobně jsem ho začal sledovat hned, jak začal streamovat, protože je neskutečně dobrý mechanicky a má i extrémně dobrou game awareness, což je vidět i v tom, že byl rank 1 většinu splitu, potom se začali někteří vyjadřovat o Noahovi, jak je dobrý ,a jak se jim s ním dobře hraje, což jen potvrdilo to, co jsem si o něm myslel dříve." nám řekl Raining

Následně doplnil to, kdy si myslel, že uvidíme Noaha v LEC: "Čekal jsem, že ho uvidíme v LEC až příští rok, protože jsem si nedokázal představit, kdo z LEC marksmanů by mohl uvolnit místo, ale Rekkles to udělal sám a uvolnilo se místo. Nedivím se, že si ho ve Fnatic vybrali, když je tak dobrý v soloq a myslím si, že vyřazení v EMEA Masters nebyla jeho chyba."

Kde vidí Raining největší možný problém u Noaha? "Myslím si, že nejvetším problémem Noaha v LEC by mohl být přechod na stage a to, že bude prakticky sám v cizím týmě, v Z10 byli čtyři Korejci a teď tam bude sám, pokud teda nepřijde import na supporta"

Treatz o něm napsal, že patří mezi nejlepší ADC, se kterými kdy hrál, což jen potvrzuje Rainingova slova. Na další slova slovenského marksmana nejspíš ale nedojde. Na supporta se očekává přichod Trymbi z KOI, teda alespoň to očekává právě LEC Wooloo.

Zdroj úvodního obrázku: Twitter LEC Wooloo

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.