KennyS po 10 letech a 14 Majorech ukončuje svou kariéru!

  • 21. 05. 2023 17:00
Zdroj titulní fotografie: cover.gg

Po více než 10 letech aktivního hraní, účasti na 14 Majorech po celém světě a zisku 11 LAN trofejí a medailí z Majoru, se legendární francouzský AWP hráč, Kenny "KennyS" Schrub, rozhodl, že využije posledního CS:GO Majoru v Paříži jako vhodnou příležitost a definitivně se před plnou desetitisícovou Accor Arénou rozloučil se svou profesionální herní kariérou.

Kennyho kariéra přehledně:

  • Svůj profesionální vstup do esportové scény zahájil před 11 lety ve věku 17 let, kdy ještě trendoval Counter-Strike: Source.
  • Během své kariéry sbíral úspěchy za několik týmů: G2, Team LDLC, Team Envy, Titan a VeryGames.
  • Nejvýznamnějším úspěchem pro něj bylo vítězství na Majoru - DreamHack Open Cluj⁠-⁠Napoca 2015 s týmem Team Envy, kde dosáhl i na MVP.
  • Dosáhl také na finále ESL One: Cologne 2015 Majoru, kde však skončil na druhém místě.
  • Může se pyšnit 14násobnou Major účastí, ziskem 11 LAN trofejí a 10 ocenění MVP a medaili z Majoru, samotnými cenami si odhadem vydělal něco přes 737 484 dolarů.
  • Založil vlastní organizaci Team Falcons, která se však na posledním CS:GO Majoru nedokázala prosadit.

KennyS byl klíčovou postavou zlaté éry francouzského Counter-Striku a inspirací pro mnoho současných AWP hráčů ve scéně. KennyS měl brilantní kariéru a jeho jméno je navždy zapsáno do historie Counter-Striku jako takového.

Závěrečný projev Kennyho "KennyS" Schruba před plnou pařížskou Accor Arénou:

Tak jsem tady na jevišti. Před nějakou dobou jsem se rozhodl a cítím, že nejlepší způsob, jak to udělat, bude na tomto jevišti, v tomto městě, v této zemi, s lidmi, kteří mě provázejí celou cestu od začátku a dali mi v životě téměř vše. Zkušenosti, znalosti, společenskost, zralost. V podstatě všechno.

Ale ať je to rychle. Za prvé, z celého srdce vám děkuji. Za všechnu tu lásku, kterou mi dáváte. A chci jenom říct, že to, jak se na mě vy lidi díváte, když mě potkáte, jak se mnou mluvíte, je ta největší pýcha, kterou v životě mám, protože ani nevím, jestli si to zasloužím. Ale tady jste takoví lidé, jací jste se mnou. A tak vám za to moc děkuji. Abych to zkrátil, ano, ukončuji svou kompetetivní kariéru. Miloval jsem každý jeden okamžik.

Vidíte? Není to moje nejlepší image. Nebudu lhát, ale... A samozřejmě mnoho turnajů, například v Montpellier, protože opět jako přátelé, já vím. Mám pocit, že jsem si se svým francouzským publikem nebyl moc blízký, ale vlastně jsem. Takže vám chci všem poděkovat, ale teď přejdu na francouzštinu, protože - En anglais. Merci. Merci. Merci! A vu! (přeloženo: V angličtině. Děkuji. Děkuji. Děkuji! Na shledanou!)

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.