Koho z českých hráčů uvidíme v EMEA Masters?

  • 05. 08. 2023 13:00

Konec letního splitu je blízko a my se tak můžeme podívat na české a slovenské hráče, které uvidíme v EMEA Masters. Počet českých a slovenských hráčů ještě není finální, mohou přibýt hned čtyři Slováci a 3 další Češi, záležet bude na výsledcích ERL zápasů dnes a v následujícím týdnu.

Robocop, Jackies a Denyk (Entropiq)

Entropiq předvedli jeden z nejdominantnějších splitů v historii Hitpoint Masters a nyní už pouze čekají na svého soupeře v dnešním finále, které se odehraje ve svitavské Fabrice. Jistota, že skončí nejhůře druzí znamená, že jde o první trojici českých hráčů, kterou v EMEA Masters uvidíme.

Random (BISONS ECLUB)

Po dlouhé době, máme ve Španělsku někoho, kdo je tak dominantní jako Random. Sestava, kterou BISONS postavili z nejznámých jmen dominovala v základním splitu a pak ve finále winners bracketu přejeli 3:0 Movistar Riders a ti je nyní čekají i ve finále, kam se dostali přes akademii KOI. Ve finále se už bude hrát jen o titul a seeding, protože oba týmy jsou nasazené do hlavní fáze EMEA Masters.

Savero (Orbit Anonymo)

Situace se opakuje, znovu vidíme Savera ve finále polské Ultraligy, tentokrát proti němu ale nestojí Zero Tenacity se třemi Korejci, ale překvapivě to jsou Alior Bank, které čeští fanoušci mohou znát z EPL, kde hráli proti Entropiq a SINNERS. Znovu jdou oba týmy do hlavní části EMEA Masters.

OMON (NORD Esports)

Odchod z Dynama, kde ho nahradil a DVLK a rovnou jsou z toho EMEA Masters. OMONův tým sice nevstoupil do split štaštně, ale dokázal vybojovat čtvrté místo zajišťující Play-offs. V Play-offs NORD jako outsider prohráli pouze jedinou mapu a ve finále si tak zahrají o postup do hlavní části EMEA Masters, v případě prohry je čeká Play-In fáze, kde mohou narazit na české týmy.

Kdo další? Je jisté, že si za pár hodin zajistí postup eSuba nebo BRUTE, podle toho uvidíme buď 2 Slováky nebo 2 Čechy navíc. V bojích zůstává i dvojice Kamilius, Tixn. Tixn je sice na lavičče Genku, ale i tak jeho tým dělí jedna BO5 série od postup do EMEA Masters, Kamilius sice není na lavičce, ale všechno ostatní pro něj platí stejně. Ve zkratce: Kdokoliv z českých a slovenských hráčů v ERLs vyhraje BO5 sérii, tak je na EMEA Masters.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.