KOI slaví první výročí! Na oslavu si příští pátek zahrají showmatch proti Fnatic

  • 10. 12. 2022 12:00

KOI je poměrně nová organizace založená streamerem Ibaiem. Hned po prvním roce v League of Legends světě si zahrají LEC. Tým Rogue bude v prvním letošním splitu nosit jejich jméno.

Streamer Ibai včera oznámil na svém Twitteru, že se na oslavu prvních narozenin týmu odehraje showmatch mezi KOI a Fnatic. V zápase si zahrají i akademie obou týmů a nejspíše se dočkáme ukázání nových sestav.

Zápas se odehraje již příští týden v pátek. Bude se hrát v Madridu, vysílatel zápasu ještě oznámen nebyl. Fnatic označili v příspěvku hned tři hráče svojí sestavy, bohužel ale neoznámili nic nového, označeni byli pouze Wunder, Razork a Humanoid.

League of Legends tým KOI byl založen 15.12.2021, od té doby se nedostali ani do EU Masters, přicházeli jako ambiciózní tým, ale jejich cíle se v prvním roce nepodařilo naplnit.

První split vypadal fantasticky, třetí místo ve španělské LVP, byli blízko postupu EU Masters. V Play-offs to ale nedopadlo dobře, vypadli si BISONS, kterým to na postup zatím nestačilo. V tento moment postupovali KOI.

Bohužel pro KOI se týmu českého midlanera Adama "Randoma" Grepla podařilo porazit Barca Esports, což jim zajistilo postup do European Masters. KOI to nebrali jako neúspěch, měli ještě půl roku na potvrzení svých kvalit.

V dalším splitu to byli znovu BISONS, kteří zastavili cestu KOI do EU Masters. Nespokojenost z prvního roku své existence si napravili alespoň v Iberian Cupu, kde skončili na 3. místě a získali odměnu 3 ve výši €3,000.

Nyní tuto organizaci čeká první split v LEC. Předpokládáná sestava, ve které KOI nastoupí je Szygenda, Malrang, Larssen, Comp a Trymbi. Všichni kromě Szygendy už si spolu zahráli play-offs světového šampionátu, kde prohráli 0-3 s JDG.

Proti nim by si měla zahrát trojice hráčů Wunder, Razork a Humanoid, tato trojice by měla být doplňena o Rekklese a Rhuckze. O velkém návratu Rekklese už se mluví dlouho a tak by nám showmatch měl ukázat, jak budou vypadat noví Fnatic.

Zdroj úvodního obrázku: Twitter Fnatic

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.