Konec kapitána Entropiq! Leckr po 2,5 letech hledá nová angažmá

  • 06. 01. 2023 19:40

Spekulace poslední doby ohledně Entropiq a leckra dnešním dnem končí. České ikoně, Michalovi "leckr" Kadlíčkovi, se v novém roce nepodařilo společně s Entropiqem dohodnout na prodloužení smlouvy, a tak kapitán a in-game leader po dvou a půl letech působení v zeleném dresu končí.

"Po dvou a půl letech v Entropiqu jsem se stal volným hráčem, protože mi skončila smlouva. Děkuji Entropiqu za dobré vzpomínky, ale je čas vyzkoušet něco nového," prohlásil kapitán ve svém dlouhém Twitterovém prohlášení.

"Hledám nový domov jako IGL. Jsem extrémně motivovaný dokázat všem, že se mýlí, a vést svůj tým na nejvyšší úroveň. Otevřen všem nabídkám - EU/NA/CZSK. Jsem schoný se přesídlit, připraven hrát na plný úvazek," motivovaně dodává a těší se na budoucí angažmá.

Leckr se stal součástí Entropiq v létě 2020, kde se po předchozích angažmá v Brute či eSubě, vypracoval na jednu z největších ikon českého Countre-Striku a v organizaci zanechal velkou stopu.

"Posunulo mě to hlavně jako člověka, který vyrostl z dítěte - které hrálo PC hry pro zábavu - na hráče, ke kterému vzhlíží i mladší generace a potencionální sponzoři," prozradil pro redakci Sazka eLeague.

"Díky tobě jsme zažili mnoho pěkných a hřejivých pocitů vítězství. Samozřejmě není možné jen vyhrávat, a někdy přišly hořké momenty prohry a zklamání, ale i díky tobě jsme se nikdy nevzdali! Teď však přišel čas se rozloučit a tobě popřát jen to nejlepší v profesionální kariéře, ať už tvé kroky povedou kamkoli. Neméně štěstí a spokojenosti ti od srdce přejeme i v osobním životě," vyjádřila se dnes k Michalovi organizace na svém Facebookovém profilu.

"Navždy budeš zapsán zlatým písmem v historii Entropiqu," hrdě dodává.

Rok 2022 se pražské organizaci příliš nevydařil. Bronzové medaile na jarním splitu Sazka eLEAGUE, na MSR v Nitře 2022 a v podzimním Sazka eCUPu nestačí, a tak se organizace rozhodla dělat radikálnější změny. V listopadu Entropiq definitivně rozpustil sestavu a momentálně by na hlavní soupisce měl figurovat pouze Josef "MoriiSko" Maurenc a Filip "AJTT" Dolenský, kteří by však do budoucna měli i nadále představovat kostru týmu.

Kam leckr zamíří je teď pouho pouhou otázkou spekulace. IGL na naší scéně aktuálně postrádá tým Sampi.Tipsport, změny probíhají v Enterprise a pravděpodobně nás čekají změny i v eSubě. Přesídlí tak Michal do jednoho z tuzemních týmů nebo spíše zamíří do světového měřítka ? Čas ukáže...

Zdroj titulní fotografie: PLAYzone

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.