K'Sante vládne scrimmům, TL unikly scrimmy, ve kterých padli s čínským academy týmem

  • 09. 12. 2022 16:00

Nová meta nebo si týmy pouze zkouší nové šampiony? V uniklých scrimmech ať už z LPL, LCS a evropských ERLs se dost často objevuje nový šampion K'Sante. Jeho popularita roste hlavně po přidání nových tank itemů a je tak možné, že hráči pouze testují zda to bude fungovat.

Nejčastěji se objevoval právě u asijských toplanerů, kteří na něj brali Ghost a Teleport. Hlavním counterpickem, který se ve scrimmech objevoval byly Fiora, ale objevila se například i Akali nebo Kennen.

Nyní ale už k uniklým scrimmů jednoho z nejlepších amerických týmů proti týmu z druhé čínské ligy. Zároveň to ukazuje i srovnání dvou týmů, které musíme brát s rezervou, protože oba týmy se sehrávají.

Z první hry se sice neobjevil záznam, ale podle slov jednoho z čínských zdrojů: "Team Liquid prohráli první hru brutálním rozdílem na botlane." Akademie týmu Edward Gaming je tak porazila za čas okolo dvaceti minut a nic jiného to ani nebylo v druhé hře.

Záznam z další hry se už objevil na čínské platformě Bilibili, znovu byl vidět velký rozdíl mezi týmy na toplane i botlane. Pyosik a Haeri na svých rolích moc neztráceli a pro TL to tedy nevypadalo až tak strašně jako výsledky her, které skončily obě do 25 minut.

Dvacetiletý Yeon si poprvé v životě zahraje v příštím splitu poprvé v kariéře LCS. S ním bude hrát na botlane CoreJJ, který mu může předat hodně zkušeností. Americká organizace má ještě necelé dva měsíce na zlepšování a přípravu na další split.

Zdroj úvodního obrázku: Team Liquid Twitter

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.