Kuriozní bug v CS2 nese poctu králi popu v zcela neuvěřitelném stylu

  • 12. 10. 2023 21:30
Zdroj titulní fotografie: Rock Paper Shotgun

Jako by nestačil už tak dlouhý seznam vtipných chyb, objevili hráči po aktualizaci z 10. října další chybu, která jim umožňuje předvést ikonické klouzání krále popu Michaela Jacksona a zanechat tak své nepřátele v úžasu.

V příspěvku na Redditu z 10. října nám uživatel s přezdívkou u/thekappa27 ukázal, jak takový "Michael Jackson peek" v CS2 vypadá, a zanechal tak v komunitě rozruch. V krátkém videoklipu můžeme vidět hráče, který používá AWP, a najednou se objevuje nepřítel, který se naklání dopředu a má horní část těla před nohama. Uhádnete, kdo tento souboj vyhrál?

Michael Jackson Peek
byu/thekappa27 inGlobalOffensive

Tento pohyb byl proveden tak dokonale, že jeden hráč nazval hráče, který jej předvedl, „Smooth Criminal“, odkazujíc na jednu z nejikoničtějších skladeb Michaela Jacksona. „Dobře, tohle je zatím ta nejhorší chyba, ale nemůžu přestat smát,“ zněl další oblíbený komentář na Redditu. „Glitch je tak dobrý, že se ani nemůžu zlobit,“ dodal jeden z hráčů.

Pokud vás zajímá, jak tento „Michael Jackson peek“ v CS2 provést, máme pro vás jednoduché řešení. Podle hráčů, kteří tuto chybu replikovali, se stane, když běžíte plnou rychlostí s AWP a náhle zaměříte. Jedná se o vizuální závadu a nemusí k ní dojít při každém pokusu. Nemůžete ji také replikovat s žádnou jinou zbraní než s AWP.

Hráč pod Reddit přezdívkou u/DarkStunter náhle přišel se zjištěním, že „Michael Jackson peek“ lze důkladně provést pomocí analogové klávesnice.

With analog keyboard I can perfectly time the Michael Jackson peek by holding the movement keys slightly instead of fully. (More in the comments)
byu/DarkStunter inGlobalOffensive

Nejabsurdnější na celé problematice je ten fakt, že si je Valve daného problému plně vědomo, což ostatně dalo dnes „silně“ najevo prostřednictvím sociální sítě X. Dobrá zpráva však je, že se opravy dočkáme pravděpodobně velmi brzy.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.