Lee Sin zaseklý ve zdi zastavil zápas v PCS na více než hodinu

  • 20. 01. 2024 21:00

Každý, kdo hraje League of Legends, tak jistě už narazil na nějaký bug, nefukční itemy, spelly, které nedávají damage do protihráčů anebo spelly, se kterými když zabijete nepřítele, tak nedostanete goldy. To všechno se v League of Legends objevuje. Dnes na jeden takový bug přišel i jungler týmu HELL PIGS.

V profesionálních hrách vídáme spoustu bugů, které se dějí, ale většinou nejde o nic, co by tak značně ovlivnilo hru. V dnešním zápase PCS mezi PSG Talon a HELL PIGS jsme mohli vidět jeden bug, který se nám na scénu vrátil po dlouhé době.

Představte si, že hrajete Lee Sina a chcete pomocí vašeho spellu skočit k Heraldovi. Nic těžkého, že? Pro junglera Kazmmu to byl nejdelší skok kariéry. Jeho postava se zastavila ve zdi a odmítala se kamkoliv pohnout. HELL PIGS kvůli tomu museli pozastavit hru.

Původně se po pauze na streamu objevilo, že se za 10 minut bude hrát znovu. Pauza se nakonec protáhla až na zhruba 80 minut. Hra pokračovala a PSG si udrželo své vedení a dotáhli sérii do zdárného konce. Série celkově s touto pauzou trvala déle než 3 hodiny a hráči PSG s přehledem zvítězili v poměru 2-0.

Bug může nastat i ve vaší SoloQ, tak si dávejte pozor kam skáčete.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.