Letní semestr 3E Akademického mistrovství otevírá své brány! Zapojíš se se spolužáky i ty?

  • 01. 02. 2024 14:00
Zdroj titulní fotografie: ESA

Esportovní studentská asociace (ESA) přichází i v létě s pokračováním již šestého ročníku svého prestižního turnaje ve formátu ligové soutěže 3E: Akademické mistrovství.

V letním semestru organizátoři slibují zdokonalení toho, s čím přišli nově na začátku zimního semestru, a to sice pokračování v novém herním titulu Rocket League a CS2. Jako novinku od zimního semestru přináší organizátoři tradiční a velkolepé OFFLINE finále, které se uskuteční přímo na akademické půdě, přičemž místo konání bude buď na Univerzitě Hradec Králové nebo na Vysoké škole báňské - Technické univerzitě Ostrava.

I nadále platí, že zájem o Univerzitní ligu podporují také univerzity samotné. Důkazem může být 6 podepsaných memorand s jejich zástupci a představiteli, včetně oficiální záštity Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky (MŠMT).

Organizátor a člen celorepublikového studentského meziuniverzitního spolku objasňuje:

Soutěžení mezi českými univerzitami v různých videoherních disciplínách v současné době nemá příliš mnoho obdob, což si myslím, je škoda. Nejenže se lépe zocelíte se svými spolužáky, ale také tím významně posouváte akademický esport u nás a děláte dobré jméno své univerzitě. Navíc řada univerzit takovou reprezentaci mile ráda ocení a v případě úspěchu často i nějakým stipendiem. Proto bych rád všem studentům vzkázal, aby neváhali, spojili síly se svými spolužáky, a reprezentovali svou univerzitu.

Registrace do soutěže zůstávají otevřeny pro všechny studenty vysokých škol až do pátku 16. března.

Registrační přihlášky:

Harmonogram 3E: Akademického mistrovství pro letní semestr 2024:

  • Zahájení zimního semestru 3E:AM a ukončení registrací: 15.3.

  • Rozlosování skupinové části a začátek semestru: 16.3.

  • Skupinová fáze: 17.3 – 19.4.

  • Čtvrtfinále: 20.4 – 12.5

  • Finálový den OFFLINE: 17.5.2024 - 19.5.2024

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.