Macko Esports jsou prvním italským týmem v historii, který je v semifinále EMEA Masters

  • 29. 08. 2023 08:00

Macko Esports jsou pravidelným reprezentantem italských PG Nationals na EMEA Masters. Letos se právě MCK stali první sestavoz z PG Nationals, která dosáhla až na semifinále největšího evropského turnaje. Italové dokázali porazit portugalské GTZ a mají tak v turnaji celkové skóre 9-0. Nyní je čeká souboj s Movistar Riders, kteří porazili BK ROG také v poměru 3-0.

Je rok 2020 a italský tým Racoon se spojuje s organizací Macko Esports a začíná jedno z nejdominantnějších období v historii všech evropských regionálních soutěží. MCK od roku 2020 prohráli v itálii pouze jedinou BO5 sérii, která je stála jeden titul. Jinak jsou stoprocentní, vyhrávají každý split jak základní část, tak i Play-offs a už čekají jen na úspěch v EMEA Masters.

Úspěch v EMEA Masters ale není tak daleko, jak by se mohlo zdát. V dnešním zápase Macko přejeli GTZ a posouvají se turnajem dále, v semifinále narazí na Movistar Riders, jedničku ze Španělska. Dva zápasy je dělí od toho, aby se stali největším překvapením historie EMEA Masters.

První dva semifinalisty známe, s další semifinálovou dvojicí se seznámíme již dnes večer. Ve dvou zbývajících čtvrtfinálových zápasech se pak utkají Team GO s Kamiliusem proti SK Gaming Prime.

Druhé utkání určí zápas dvou největších favoritů na titul. Narazí na sebe dvojice Karmine Corp a Istanbul Wildcats. Souboj Paruse s Baem proti Calistemu s Targamasem by měl být rozhodně tím nejzájímavějším matchupem dne.Sledovat ho můžete dnes od 17:00.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.