Maoan hlásí po banu návrat na kompetetivní scénu, ve svém prvním zápase od roku 2021 zničil úřadujícího šampiona PCS

  • 04. 02. 2023 09:00

Rok 2021 byl jedním z nejhorších roků kariéry midlanera jménem Maoan. Na Worlds způsobil problémy svému týmu a hlavně sobě, když hrubě porušil pravidla kompetetivního hraní. Dostal zákaz do konce roku 2022 a nyní už se pod jiným jménem vrátil do své poslední organizace.

Abychom se mohli vžít do příběhu Maoana, jenž nyní nastupuje pod jménem 1116, tak se musíme vrátit na začátek, na Worlds roku 2021. Tehdy vyrazil ještě Maoan vyrazil na Worlds se svým týmem Beyond Gaming. V BO5 sérii proti Galatasaray Esports zvítězili 3-2 a to byl poslední Maoanův zápas v roce 2021.

Riot Games po zápase přišli se zprávou, že mají důkazy, které nelze popřít, o tom, že Maoan poslal své kamarádce informace o tom, jakého champa bude hrát. Screenshot s touto zprávou se dostal až k představitelům Riot Games a ti museli hned reagovat.

Na oficiálním LoL Esports twitter účtě se okamžitě objevila zpráva o tom, že si Maoan už na turnaji nezahraje, zároveň dostal zákaz nastupovat v profesionálních soutěžích. Jediný turnaj, do kterého tak nastoupil byl Asian Esports Championship 2022, kde už hrál s nickem MIDDSUN.

Na kompetetivní scénu se tak vrátil až včera, kdy se utkal v zápase PCS s týmem CTBC Flying Oyster. Zde se ukázaly jeho schopnosti a zkušenosti a přes to, že jeho tým vstupoval do zápasu jako outsider, tak dokázal zvítězit.

Byl to právě 1116, který se svým Jaycem vyprodukoval největší damage ze hry a ukázal tak, že i přes dlouhou pauzu stále umí hrát. Snad se 1116 z banu poučil a nyní se o něm bude mluvit pouze v souvislosti s jeho schopnostmi.

Zdroj obrázku: LoL Esports, Riot Games

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.