MČR 2023: Blogg1s hlásí postup číslem 43, pražská zastávka zná své účastníky!

  • Ondřej Petruška
  • 20. 03. 2023 03:30
Zdroj titulní fotografie: eSuba

MČR kvalifikace hlásí dohráno a jsou nám známi veškeří účastníci nadcházející Pražské MČR Tour zastávky, na kterou se můžeme těšit už příští víkend, a to od pátku 24. 3. do neděle 26. 3. 2023.

SINNERS 2:1 Sampi

(Anubis 16:12, Overpass 14:16, Nuke 16:6)

Vyrovnaný souboj, csko však nakonec více přálo hříšné sestavě SINNERS a i přes to, že dosud hráli s náhradou po boku Simona "KWERTZZ" Horáka, není absence konzistence ani trochu znát, ba naopak.

eEriness 2:0 SINNERS AC

(Inferno 16:5, Overpass 16:6)

Novodobá sestava eEriness nenechala žadného protivníka spát a kvalifikacemi proletěla mrknutím oka. Bude tento trend následovat i v hlavním turnaji?

SINNERS AC 2:0 Universe

(Overpass 16:6, Inferno 16:3)

Relativně jednoznačný souboj, avšak úspěch SINNERS AC zde píše historii MČR a jedná se o historicky první postup akademie na hlavní turnaj.

Sampi 2:0 Brute

(Inferno 16:4, Nuke 16:7)

Na straně jedné staronová organizace Brute s dosti atraktivní sestavou, na straně druhé dlouhodobě aktivní profesionální organizace, po boku Dominika "blogg1s" Janity. Právě Dominikovi patří tento souboj, na druhé mapě totiž předvedl solidní výkon a za celou mapu si nastřílel neuvěřitelných 43 killů.

Rozlosování skupinové fáze

Ihned po odehrání posledního zápasu uzavřené kvalifikace došlo na živé rozlosování skupinové fáze na online části turnaje. Skupina A se ukazuje jednoznačně jako jednoznačná skupina smrti a zajímavostí může být, že se spolu opět setkají SINNERS a Sampi i přes to, že spolu hráli v kvalifikaci. Skupina B papírově jasně fandí Dynamu Eclot, avšak kdo ví, překvapit může kdokoliv.

Výstřižek.PNG

Los skupin online části Source: Liquipedia

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.