MČR 2023: Brute hlásí návrat do starých kolejí, UNiTY končí. Kvalifikace jsou za námi!

  • 13. 03. 2023 13:20
Zdroj titulní fotografie: SINNERS a BRUTE (Převzato z Playzone.cz)

Poslední kvalifikace odbila a my známe všechny účastníky, kteří příští víkend zabojují o postup na pražskou MČR Tour zastávku v PLAYzone VODAFONE aréně, které se dočkáme už 7. až 9. dubna.

Ze skupinové části se tentokrát kvalifikovali akademické skvadry pouze 2, a to Sampi NEXT a Entropiq Future, Dynamu Thunders se postoupit nepodařilo. K těmto celkům se přidali i staronový Brute a Game Pulse, nechyběla opět sestava UNiTY.

Nově postupující vystoupili z davu

Paradoxem může být, že u již zmiňovaných akademických týmů se konal úplně ten stejný scénář jako v kvalifikaci předchozí, a to neúspěch hned ze začátku.

Brute si s akademickým týmem Sampi hravě poradil a skórem 16:2 si do semifinále nastavili laťku vysoko, Entropiq Future byl poražen seskupením pod jménem "monšter".

V semifinále se na straně druhé konal opět souboj UNiTY o to ukázat, že jako jediná fulltime sekce na to má, bohužel opět bez úspěchu. Brute navázal na osmifinálový zápas a se semifinálovým soupeřem si hravě opět poradil hned 16:3.

Kdo zabojuje o postup do Prahy?

Finále bylo o něco zajímavější. Oba dva týmy byli poněkud vyrovnanější, csko však přálo více staronovému seskupení Brute. Tímto si organizace zajistila slot v uzavřené kvalifikaci a přidává se k ostatním postupujicím. Je tohle znamení návratu legendární organizace mezi místní špišku?

finale.PNG

Finální zápas 4. kvalifikace a soupiska vítězů Source: PLAYzone.cz

Postupující týmy na boj o Prahu v uzavřené kvalifikaci:

SINNERS
Sampi.Tipsport
eSuba
Universe

Blasteri
SINNERS AC
SQ. AZZURA
BRUTE

Týmy již potvrzené v hlavním turnaji:

ENTERPRISE
Dynamo Eclot
Entropiq
Cryptova

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.