MČR 2023: UNiTY s novou sestavou, outsideři vedou! 3. kvalifikace je za námi

  • 12. 03. 2023 07:00
Zdroj titulní fotografie: MCR.GG

Kvalifikace na první zastávku MČR TOUR v Praze se blíží ke svému zdárnému konci a dnešním dnem máme za sebou třetí z celkového počtu čtyř kvalifikací.

Ze skupinové části se úspěšně kvalifikovali týmy jako jsou akademické skvadry Sampi, Dynamo Thunders či Entropiq Future. Přidal se i celek nového složení UNiTY esports společně s Lukášem "luko" Hrabčíkem, kde organizace před vstupem do kvalifikace oznámila změnu v sestavě.

Favorité prohlubují, outsideři vedou!

Těmto týmům se však ve výsledku příliš nedařilo. Dynamo a Sampi se poprali hned v osmifinále, kde Dynamo Thunders vzešlo v poměru 16:11 a v semifinále byli poraženi outsiderama vystupující pod jménem "123456", taktéž v poměru 16:11.

Na straně druhé podobný scénář. UNiTY zabojovali proti Entropiq Future taktéž hned v osmifinále a v poměru 16:7 UNiTY poslali zelenou sestavu směr 4. kvalifikace. V semifinále čekala UNiTY taktéž štvanice s outsiderama, zde vystupující pod jménem "SQUADRA AZZURA". Tady to již bylo o něco těsnější a bojovalo se opravdu do posledních bodů, kdy došlo až do prodloužení. Nakonec však bez úspěchu a outsideři zvítězili nad UNiTY 19:17.

Od vzniku UNiTY tak stále nepřišel žádný výraznější herní výkon a spekuluje se, že to s týmem do budoucna na profesionální scéně nevypadá příliš dobře. Zítra budou mít stále ještě poslední šanci zazářit.

Výstřižek.PNG

Finální zápas třetí kvalifikace a soupiska vítězů Source: PLAYzone.cz

Finalisté

Finální zápas o postup do uzavřené kvalifikace proběhl mezi dvěma celky, zde již ve formátu BO3. Do uzavřené kvalifikace vzešel vítězný tým ve složení Jiří Jaroslav „Jimmbo-“ Kamenicky, ex člen týmu Universe, následuje Kristián "heikkoL" Garbera, bývalý hráč Narcis, dále René "fazen1z" Szíjjártó, který si naposledy zahrál v týmu Value Skins, pokračuje Rostislav "Tomyo" Růčka, ex hráč za tým Defeaters a posledním dílem skládačky zakončuje "Abdel780", který se v minulosti objevil v týmu 1dayHeroes nebo v Gifted.uRage.

Přidávají se tak k vítěžům 1. a 2. kvalifikace, k celku "blasteri", kde najdeme hráče jako je Lukáš "Levi" Bouřa nebo Jan "HONES" Urválek, a k Sinners Academy.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.