MČR: Praha se loučí, přichází zastávka v Bratislavě. Kdo zabojuje letos?

 • 11. 04. 2023 19:15
Zdroj titulní fotografie: Playzone Agency

První zastávka MČR tour letošní sezóny je za námi, Dynamo Eclot ukázalo sílu své soupisky a první body byly v rámci sezóny rozdány. Přípravy však nyní míří k druhé z celkového počtu 4 zastávek MČR, k slovenské zastávce v Bratislavě.

Letos nás v Bratislavě čeká změna, tak jako v zastávce pražské, a to v podobě účasti pouze československých celků. To znamená absenci účasti loňského šampiona, týmu Apeks, v čele s Martinem "STYKO" Stykem. Kdo bude atakovat na bratislavský titul tentokrát?

Pro účast na slovenské zastávce nás opět čekají 4 otevřená kvalifikační kola, kterých se může zúčastnit naprosto každý, kde první kolo začíná už 22. dubna. Dalších 8 týmů získá pozvánky dle dosavadního bodování MČR. Svou roli může také zahrát očekávané první přestupové období sezóny a připočtení bodů za 44. sezónu ESEA ligy.

Na hlavní offlinový LAN event se můžeme těšit už za měsíc, tedy konkrétně 27. až 28. května, kde uvidíme 4 nejlepší. Týmy si tentokrát zabojují o prizepool v hodnotě 435 000,-Kč a o další hodnotné obodování v rámci sezóny MČR 2023.

Aktuální bodové ohodnocení týmů:

  1. příčka Dynamo Eclot – 1 000 MČR bodů
  1. příčka SINNERS – 800 MČR bodů
  1. příčka Cryptova – 650 MČR bodů
  1. příčka Sampi.Tipsport – 500 MČR bodů
  1. příčka eEriness Entropiq – 350 MČR bodů
  1. příčka ENTERPRISE SINNERS AC – 250 MČR bodů
  1. příčka Team Brute Universe – 100 MČR bodů

Zdroj bodování převzat z portálu PLAYzone.cz

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.