Mizející bomby! Nejnovější chyba zásadně komplikuje hraní za teroristickou stranu

  • 04. 12. 2023 12:00
Zdroj titulní fotografie: Dot Esports

Ze serverů v současné době mizí bomby, a to vše kvůli spoluhráčům, kteří předčasně ukončí hru.

Jakmile se spoluhráč hrající za teroristickou stranu, který nese bombu, odpojí z vaší lobby, vezme bombu s sebou. To značně komplikuje zážitek ze hry, jelikož pro vítězství v daném kole budete muset eliminovat všechny CT. Problém začíná s AFK hráči: po ukončení hry zůstanou modely jejich postav nehybně na spawnu, jak ukazuje video z 26. listopadu na Redditu, a bomba zůstane pomyslně připevněna na jejich zádech. Poté, co konečně ze serveru zmizí, zmizí i bomba, která jednoduše zanechá pouze blikající světlo na místě, kde se dosud nacházelo tělo daného hráče.

Bomb vanishes after getting thrown to disconnected player
byu/Dan__James inGlobalOffensive

Obvykle by hráč, který je AFK, bombu upustil. Tento systém funguje již několik let a měl předcházet podobným problémům. Nicméně v této situaci se zdá, že problém vznikl ještě před začátkem kola, a dotyčný hráč se odpojil ještě před zahájením samotného třetího kola.

Podobné frustrující a někdy i hru ničící chyby nejsou v CS2 v posledních měsících cizí. Společnost Valve se však snaží tyto problémy řešit průběžně, a tak je pravděpodobně jen otázkou času, než se dočkáme potřebné opravy.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.