Mousesports reaguje na špatné výkony, přichází talent Bymas

  • 10. 08. 2020 22:35

Do týmu mousesports, ve kterém působí i slovenský David "frozen" Čerňanský, přichází po krátkém působení ve FaZe Clanu mladík Aurimas "Bymas" Pipiras. Tato německá organizace tak jde v kolejích Astralis a bude mít nově 6 hráčů.

Bymas, který za 2 dny oslaví své teprve sedmnáctileté narozeniny, se dostal do podvědomí lidí a hlavně ostatních profesionálních hráčů v říjnu roku 2019, kdy ovládl prestižní Faceit Pro League. Když pak Olof "olofmeister" Kajbjer ohlásil, že si dává od hraní pauzu, FaZe Clan se moc dlouho nerozmýšlel a šáhl právě po tomto litevském teenagerovi. Sázka na mladou krev se jim přeci jen s brokym vydařila. Bymas hrál s FaZe Clanem až do doby, než byla pauza a dosáhl ratingu 0,93. Tým hrál dobře a měl dobré výsledky - 3. místa na DreamHack Masters Spring a i BLAST Premier Spring Europe Finals. Poslední turnaj, cs_summit 6, se jim však nevyvedl, když skončili až na 11. místě. Možná proto se FaZe Clan začal koukat po jiné náhradě za olofmeistera, neboť Bymas už nedostal žádnou novou nabídku (zřejmě to bude Kjaerbye - pozn. redakce).

Týmu mousesports se na online serverech v aktuálni době absolutně nedaří. Vyjímkou může být pouze ESL Pro League Season 11, kde skončili druzí. Všechny ostatní turnaje byly pro mousesports katastrofou. V ESL One: Road to Rio skončili na 13.-14. místě, na Dreamhack Masters Spring pak 13.-16. Z dalších hrozivých výsledků můžeme zmínit třeba 13.-16. místo na cs_summit 6. V Regionálním Major žebříčku mají propastných 962,5 bodů a o Rio budou muset ještě tvrdě bojovat. Toto prostě nejsou ti mousesports z roku 2019...

Bymas by však neměl nartrvalo nahradit nějakého hráče, ale určitě ho na nějakém eventu uvidíme. Důležité je pro něj, aby rozvíjel svůj obrovský potencionál, který v sobě ukrývá. Vedení mousesports však doufá, že s jeho příchodem dorazí i kvalitní výsledky.

Tento rok jsme zažili změnu ve světe esportu. To nás přinutilo rozšířit naší sestavu o šetého hráče. Jsme nadšeni, že Vám můžeme představit tak talentovaného hráča, jakým je Bymas, který naplní roli 6. hráče a taktéž zároveň zapadá do naší vize zapojování mladých hráčů. Prohlásili mousesports.

Aktuální složení mousesports:
Finn "karrigan" Andersen
Chris "chrisJ" de Jong
Özgür "woxic" Eker
David "frozen" Čerňanský
Robin "ropz" Kool
Aurimas "Bymas" Pipiras

Allan "Rejin" Petersen - trenér

Najdou hráči z mousesports po příchodu Bymase opět formu? Photo by mousesports.com

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.