Organizace mousesports hlásí změnu na sniperské pozici, přichází acoR!

  • Štěpán Zvolánek
  • 24. 01. 2021 12:05

Mousesports ohlašuje novou posilu! Po boku frozena a spol. si zahraje bývalý hráč MAD Lions Frederik "acoR" Gyldstrand, jenž nahradí Chrise "chrisJ" de Jonga, nejdéle sloužícícho hráče mousesports, který v organizaci strávil neskutečných 8 let!

Myšáci se od začátku koronavirové krize trápili a nemohli najít svou hru, s kterou ještě tehdy před pár měsíci poráželi TOP týmy světa. Celé to nakonec výustilo k odchodu Özgüra "woxic" Ekera a příchodem mladého nadějného hráče Aurimase "Bymas" Pipirase. Tato změna dala celku vedeným in-game leaderem Finnem "karrigan" Andersenem svěží nádech, začali se postupně zvedat a z ostudného 22. místa ve světovém žebříčku dokázali vystoupat až na pěknou osmou pozici!

To však ale vedení nestačí a proto se rozhodlo vyměnit svého odstřelovače Chrise "chrisJ" de Jonga za Frederika "acoR" Gyldstranda! Jak bylo zmíněno v úvodu, chrisJ je nejdéle působícím členem mousesports a jeho celá esportová kariéra je spojena právě s tímto týmem, s kterým dokázal přejít všechny porážky i výhry. Teď však jeho působení končí a proslýchá se, že by jeho novým domovem mohla být čínská organizace FunPlus Phoenix. Ano, přesně ta, do které má údajně zamířeno i STYKO se svými bývalými spoluhráči z GODSENT.

acoR je novým členem mousesports Photo by HLTV.org

Novým sniperem myšáků je tedy acoR. Ten teď celý minulý rok střílel pro MAD Lions, kterým pomohl vyhrát např. Flashpoint 1 a také se svými spoluhráči držel místo v elitní patnáctce nejlepších týmů světa. To se ale bohužel změnilo s odchodem Lucase "Bubzkji" Andersena, kdy hra MAD Lions šla strmě dolů. Z desáté příčky se propadly až na tu dvaadvacátou a nezabránila tomu ani nová posila se jménem Paweł "innocent" Mocek, který nedlouho po svém debutu v týmu skončil. V listopadu se pak k týmu sice přidali HooXi a refrezh, ale ani s nimi se celku moc nedařilo. Není tedy divu, že tento sniper potřeboval změnu...

Takto vypadá soupiska mousesports, která bude v tomto složení debutovat zítra na cs_summit 7 proti FaZe ve skupině B:

Finn "karrigan" Andersen
Frederik "⁠acoR⁠" Gyldstra
David "frozen" Čerňanský
Robin "ropz" Kool
Aurimas "Bymas" Pipirasas

Torbjørn "⁠mithR⁠" Nyborg (trenér)

Chris "⁠chrisJ⁠" de Jona (na laiččce)

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.