Do týmu mousesports se přidává kouč mithR!

  • Štěpán Zvolánek
  • 14. 11. 2020 19:05

V průběhu turnaje IEM Beijing-Haidan oznámila německá organizace mousesports příchod nového trenéra! Do celku se po čtyřměsíčním působení v australském týmu Renegades přidává Torbjørn "mithR" Nyborg, který se bude snažit napravit jeho bídné výkony a dovést na ty nejvyšší příčky.

Třicetiletý kouč nahradí v týmu Allana "Rejin" Petersena, který byl propuštěn z mousesports v důsledku zneužití coach bugu, díky kterému dostal od Esportové komise pro integritu (ESIC) koncem září zákaz činnosti na 20 měsíců.

Dánský trenér se tedy dostal k Davidovi "frozen" Čerňanskému a spol., kteří momentálně po výhře nad BIG v IEM Beijing-Haidan usilují o play-off v zápase se silným celkem Astralis! Právě proti svým krajanům měl dnes zažít svůj debut, ale protože jeho připsání na soupisku bylo organizátorům oznámeno méně než osm hodin před začátkem zápasu, nemůže být na duelu přítomen.

Na svém Facebooku uvedl mithR krátké prohlášení:

„Když mě před několika týdny kontaktovali, uvědomil jsem si, že možnost dostat se do tak velkého legendárního celku je nabídka, kterou jsem nemohl odmítnout. Můj přestup je dnes oficiální a debutujeme proti Astralis dnes večer v 18:30. Vzhledem k pravidlům o náhradě hráčů i trenérů musím být přidán do týmu alespoň 8 hodin před zápasem, což nebylo možné a proto dnes nebudu s týmem na serveru.

„V Renegades jsem se skvěle bavil a kluci mi budou nesmírně chybět, ale jsem hrdý a šťastný za tuto příležitost.“

Bývalý trenér North a Renegades zažije další milník své kariéry Photo by HLTV.org

Aktualní soupiska mousesports:

Finn "karrigan" Andersen
Chris "chrisJ" de Jong
David "frozen" Čerňanský
Robin "ropz" Kool
Aurimas "Bymas" Pipiras

Torbjørn "mithR" Nyborg (trenér)

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.