Nadšenec z Redditu přetvořil ikonické CS mapy prostřednictvím 317 dílků LEGO

  • 16. 04. 2024 15:00
Zdroj titulní fotografie: Reddit

Uživatel Redditu představil pečlivě vytvořené modely ikonických map hry Counter-Strike, které jsou výraznou ukázkou kreativity smíšené s herní vášní. Jmenovitě například Vertigo, Inferno, Dust2 a Nuke. Toto jedinečné ztvárnění, sestavené z 317 dílků LEGO, zachycuje podstatu oblíbených herních map. Stavitel se navíc na své stránce velkoryse podělil o návod na sestavení zdarma.

Model LEGO reprodukuje složité detaily mapy, od schodů až po místa pro odstřelovače, s působivou přesností, která jistě nadchne jak fanoušky CS, tak nadšence LEGO.

Ohlasy komunity jsou veskrze pozitivní a mnozí obdivují přesnost a detailnost modelu. Komentáře k příspěvku odrážejí směs obdivu a nostalgie, protože uživatelé sdílejí své vzpomínky na hraní map. Tento projekt slouží jako skvělý příklad toho, jak mohou videohry překračovat digitální hranice a inspirovat kreativitu mnoha různými způsoby.

I've made a lego MOC this time for Vertigo. Made of 317 parts. The pieces would cost roughly 38$ The Instructions are free on my Rebrickable page.
byu/povgoni inGlobalOffensive

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.