NaVi obměňuje do nového roku soupisku! Zkušený hráč se loučí

  • 30. 12. 2022 20:00

Aktuální světová šestka mění na poslední chvíli složení do nového roku. Ostříleného střelce Viktora "⁠sdy"⁠ Orudzheva v hlavní sestavě nahrazuje sedmnácti letý mladý talent z akademy týmu Andrii "npl⁠" Kukharskyi, oznámila dnes organizace na svých sociálních sítích.

Dvaceti pěti letý hráč tak opouští tým po sedmiměsíčním zkušebním působení, které začalo v červnu vítězstvím NAVI v jarním finále BLAST Premier a skončilo na 5. až 6. místem na světovém finále BLAST Premier. Po vypadnutí týmu ze světové TOP5 bylo jasné, že jsou změny v sestavě nevyhnutelné, dnešním dnem oficiální.

"Pravdou je, že jsem s nimi nikdy neměl dlouhodobou smlouvu a věřím, že to ze mě dělá nejdelší záskok ze všech! 😂" bere sdy s humorem ve svém dlouhém twitterovém vyjádření. Je tedy dosti pravděpodobné, že jsme svědky jednoho z nejdéle sloužících stand-inů v historii Counter-Striku.

"Nikdy by mě nenapadlo, jakou rychlostí se mohu učit jak ve hře, tak i mimo ní. Teď už rozumím tomu, jak by věci měly fungovat, a mám správnou vizi, stejně jako nejlepší způsoby, jak vytvořit skvělý tým." chválí si své angažmá v NaVi a dodává: "Jsem vděčný za vše, čeho jsme dosáhli, a přeji jim vše nejlepší na světě a mír pro nás všechny."

"Takže teď hledám nový domov, kde bych mohl předvést to, co jsem se naučil, a kde bychom to mohli dát dohromady a přivezeme opět nějaké trofeje!" těší se.

Mladý talent npl společně s hlavním týmem již nastoupil na BLAST Premier World Final na třech mapách, a to proti Vitality, Heroicu a Liquid, kde si průměrně nastřílel úctihodný 0,67 rating dle HLTV.

Očekává se, že bude oficiálně debutovat jako stálý člen týmu už na BLAST Premier Spring Groups, které však ještě nebyly oficiálně oznámeny, očekává se však, že se uskuteční během posledních dvou lednových týdnů. Natus Vincere pak následně bude hrát i ve skupinové fázi IEM Katowice, která začne 2. února po ukončení Play-in fáze turnaje.

s1mple společně s npl na Blast Premier World Final Source: Sports.ru

Soupiska Natus Vincere do roku 2023:

Oleksandr "s1mple⁠" Kostyliev
Denis "electroNic" Šaripov
Ilja "Perfecto"⁠ Zalutskiy
Valeriy "b1t" Vakhovskiy
Andrii "npl" Kukharskyi

Andrey "⁠B1ad3⁠" Gorodenskiy (trenér)

Zdroj titulní fotografie: NaVi

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.