NAVI staví mezinárodní sestavu, přijít má například Aleksib

  • 22. 06. 2023 14:00

O přechodu NAVI na mezinárodní úroveň už se mluví dlouho, ale reálná jména začala padat až, když přišly spekulace od odchodu Perfecta a electroNica. Organizace se podle zrojů Dexerta a Blix.gg snaží ulovit hned trojici evropských střelců. Na seznamu se objevují jména Aleksib, iM a jL.

Na internetu už se dobrých pár týdnů šíří informace o tom, že Perfecto a electroNic jsou na odchodu, npl byl poslán na lavičku a tak by se v organizaci měla uvolnit hned 3 místa.

S první zprávou tento týden přišel web Blix.gg, který se specializuje hlavně na League of Legends a Valorant. Podle nich se jL, kterému v Apeks skončila smlouva, domluvil s Natus Vincere. Netrvalo to ani pár hodin a přišla informace, o tom jací dva hráči sestavu doplní.

Následovaly zprávy z 1pv a Dexerta, ve nichž přišly informace o dalším přestupu. K litevskému hráči se připojí iM. Rumunec s Litevcem byli podle hltv největšími cíli NAVI celou dobu a že právě s nimi vedou rozhovory už delší dobu.

Aleksib sestavu uzavře. Bývalý hráč G2 Esports tak zkompletuje tuto mezinárodní sestavu, která bude chtít útočit na nejvyšší místa žebříčků. Fin přijde z NIP, kde v rosteru nevydržel ani rok a znovu mění tým. Sestava by tak měla být následující: s1mple, b1t, jL, iM a Aleksib.

Zdroje: 1pv, Dexerto, Blix.gg, hltv

Zdroj úvodního obrázku: NAVI Twitter

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.