Německá organizace Sprout nasazuje evropské talenty! Obstojí?

  • 10. 07. 2023 23:00
Zdroj titulní fotografie: Twitter @sproutGG

Německá organizace Sprout po relativně neúspěšném startu do roku 2023 nelení a provádí restart své soupisky.

Do týmu přichází hned tři mladí talentovaní hráči jako posily. Ukrajinský střelec Ihor "w0nderful" Zhdanov z týmu Spirit, Olle "spooke" Grundström z týmu PROSPECTS, a svůj návrat hlásí staronový Rasmus "⁠raalz⁠" Steensborg, který si za Sprout před angažmá v Copenhagen Flames již zahrál, a ještě předtím. Z původní sestavy zůstává pouze jeden hráč, a to Dán Rasmus "Zyphon" Nordfoss.

Nová trojice nahrazuje Victora "Staehr" Staehra, Laurențiu "lauNX" Țârleu a Adriana "XELLOW" Guță. První dva našli angažmá v Astralis a v týmu Falcons, zatímco Ihor "w0nderful" Zhdanov byl během letní přestávky osvobozen od svých závazků s organizací Spirit. Zároveň organizace nově otvírá vlastní akademickou sekci, jejíž soupiska ještě nebyla veřejnosti představena.

Za nejvýznamnější posilu se obecně považuje příchod Ihora "w0nderful" Zhdanova, který oponoval jako jeden z nejlepších hráčů tehdy úspěšné sestavy Spirit a již několikrát předvedl, že jako AWP dokáže konkurovat i těm nejlepším hráčům na scéně. Naopak Rasmus "⁠raalz⁠" Steensborg, který na soupisce Sprout vystupuje již potřetí, přináší do sestavy bohaté dlouholeté zkušenosti in-game leadera - svou roli avšak tentokrát přenechá Daniilovi "⁠alpha⁠" Deminovi. Po zapadnutí tedy celek působí na papíře relativně důstojně, avšak praxe a čas ukáže své.

Vyjádření organizace v rámci oficiální tiskové zprávy:

"Zatímco jsme dali dohromady talentovanou a ostřílenou skupinu hráčů, kteří disponují směsicí zkušeností, dovedností a hladu po úspěchu, změny představují příležitost k růstu. Díky těmto novým přírůstkům jsme ohledně budoucnosti našeho CS:GO týmu optimističtí. Jak již bylo řečeno, nejen naše hlavní sestava bude silou, se kterou se musí počítat, ale také tým akademie bude hrát v našem kurzu nedílnou roli."

Soupiska Sprout vypadá nyní následovně:

Rasmus "⁠Zyphon⁠" Nordfoss
Daniil "⁠alpha⁠" Demin
Ihor "⁠w0nderful⁠" Zhdanov
Rasmus "⁠raalz⁠" Steensborg
Olle "⁠spooke⁠" Grundström

Danny "⁠BERRY⁠" Krüger (trenér)

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.