Německá scéna nezaostává! BIG vítá hned 3 talenty, včetně legendy

  • 22. 06. 2023 00:35
Zdroj titulní fotografie: Twitter @BIGCLANgg

Jako další pán na holení v rámci letního přestupového období přichází dominantní německá organizace BIG. Dosud už to s výkony soupisky nebylo to, co to kdysi bývávalo, a tak změny byly očekávány i zde.

BIG představuje rozsáhlejší rekonstrukci své hlavní sekce, kdy faveN, k1to a hyped již nebudou součástí soupisky. Na jejich místo přichází polský talent Mateusz "mantuu" Wilczewski, dále Elias "s1n" Stein a David "prosus" Hesse. Hlavní pilíř celé soupisky teď tvoří pouze kapitán Johannes "⁠tabseN⁠" Wodarz, který v sestavě dosud konkuruje nejdelší dobu.

mantuu tímto úspěšně vyhledal angažmá po pětiměsíčním neaktivním období, předtím hrál například po boku Adama "NEOFRAG" Zouhara za tým OG. s1n a prosus se přidávají z akademického týmu BIG a mají za sebou již nějakou spolupráci s kapitánem týmu, tabseNem.

faveN se rozhodl udělat si přestávku od soutěžení kvůli nedávnému narození svého dítěte, zatímco hyped se vrací zpět do akademického týmu BIG. k1to byl umístěn na seznam hráčů na prodej.

Prohlášení herního ředitele BIG Romana Reinhardta:

"Se začleněním hráčů prosus a s1n do naší hlavní sestavy počítáme jako se dvěma vynikajícími německými talenty z našeho akademického týmu. Od začátku jsme měli v plánu je na tento okamžik co nejlépe připravit"

"S mantuu máme dokonalý doplněk. Zná německou scénu, vyhrál už i ESL Meisterschaft a svým stylem a povahou se do BIG hodí dokonale. S touto sestavou budeme pokračovat v našem cíli sestavit tým, který bude reprezentovat scénu a na který budou moci být naši fanoušci hrdí."

"Mohli jsme se vydat i jinou cestou. Mohli jsme získat zahraniční hráče," řekl Reinhardt ve videu na YouTube kanálu BIG, kde vysvětluje rozhodnutí organizace zachovat německé jádro. "Možná jsme mohli být krátkodobě úspěšnější, ale to v žádném případě nezapadá do naší filozofie."

Aktuální složení BIG vypadá následovně:

Johannes "⁠tabseN⁠" Wodarz
Karim "⁠Krimbo⁠" Moussa
Elias "⁠s1n⁠" Stein
David "⁠prosus⁠" Hesse
Mateusz "⁠mantuu⁠" Wilczewski

Fatih "⁠gob b⁠" Dayik (trenér)

Florian "⁠syrsoN⁠" Rische (lavička)
Josef "⁠faveN⁠" Baumann (neaktivní)
Nils "⁠k1to⁠" Gruhne (přestupová listina)

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.