Nová zostava Dark Tigers + rozhovor s Lastíkom

  • Sebastián Soroka
  • 18. 06. 2020 21:05

Nie je žiadnym tajomstov, že v tíme Dark Tigers nastali pred nejakým časom zmeny. Tím opustila trojica Hones, M0nnlich3R a BLUEE Zostava sa tak prakticky musela vybodvať odznova. K dvojke MAXXA a Lastík sa dnes oficiálne pripojil bývalý hráč Eclotu a majster SR za rok 2017, Tomáš "zyored" Cvaniga, IGL a úradujuci majster ČR, Peter "WEAMO "Rauch a niekdajší člen tímu Gromatic, Robert "manguss" Kasper. Pri tejto príležitosti sme vyspovedali jedného z reprezentantov temných tigrov, Patrika "Lastík" Ptáčka.

Ahoj, Lastík! Začnem hneď na úvod otázkou o vašej bývalej zostave. Zostava na papieri vyzerala sľubne, mali ste sľubné výsledky, najmä zo začiatku, potom ale prišiel trochu pokles formy a nakoniec celkový rozpad. Ako sa spätne pozeráš na túto situáciu? Kde si ty ako člen tímu videl všetky tie problémy?

Ahoj, v teamu ze začátku všechno klapalo, tak jak mělo, no jak už to tak bývá, skončil honeymoon period a začaly vyplouvat na povrch problémy, které část teamu chtěla řešit a přenést se přes ně, ale zbytek tyto problémy přehlížel a tím pádem se náš team nikam neposouval, což později vyústilo ve výměnu hráčů a celkového přebudování teamu.

Váš rozpad sa riešil vo veľkom, najmä kvôli slotu v Sazka eLEAGUE. Prišli rôzne výmeny názorov na sociálnych sieťach. Ako by si zhodnotil túto neštardantnú situáciu?

Nejsem rád když musím podobné s prominutím ,,prkotiny´´ řešit. Navíc, když vezmu v potaz to, že se bývalí spoluhráči zdáli, že se umí chovat jako normální lidé. Myslel jsem, že doba kradení slotů je za námi a, že se s touhle problematikou nesetkám. K výměně názorů, která proběhla na sociálních sítích se moc vyjadřovat nechci, protože takové situace většinou akorát sleduji z povzdálí a neřeším je, no v tomhle konkrétním případě mi trochu ujely nervy a muselo všechno ven.

Poďme ale k vašej súčasnej zostava, ako dlho ste s Maxxom vyberali svojich nových spoluhráčov a prečo práve títo traja?

Jelikož nás tlačil deadline od platformy esea a také zanedlouho začínaly playoff open ligy právě v sazce, nebylo moc času na zkoušení nových hráčů. Kluky, které jsme se rozhodli vzít jsme znali z minula a věděli jsme, že každý jeden z nich, pokud kolem sebe bude mít fajn partu, dokáže udělat na scéně bordel.

Aké si dávaš so súčasným tímom ciele?

Cíle byly a jsou stále velmi vysoké, z krátkodobých se dostat minimálně do Esea Main ligy a také si zajistit slot v nadcházející sezóně Sazka Eleague. Z dlouhodobých urvat playoff v obou ligách a opravdu nerad používám tuhle větu, ale ten nejvyšší cíl je nerozpadnout se a pokračovat v námi nastoleném tempu tréninku.

Lastík počas MČR 2017 Photo by Lastík

Na LAN akcie si ešte nejaký ten čas počkáme. Ako ty vnímaš toto obdobie? Vyhovuje ti viac online prostredie alebo by si už rád jazdil niekam na turnaje?

Tohle období osobně nevnímám příliš negativně. Ano, je trochu otravné hrát všechno online, protože člověk se vždy těšil vyhlídkově na nejbližší LAN akci, kde může potkat kamarády a také se odreagovat od cska, i když je právě na turnaji, kde je csko jeho jediná priorita. Doufám, že se situace ohledně koronaviru ustálila a znovu na podzim budeme moci objíždět jednu lan akci za druhou.

Výmena troch hráčov vám môže bodovo uškodiť. Vidíte to na MČR?

Tato výměna nám bodově sice uškodí, ale né natolik, aby jsme byli nuceni sbírat každý jeden bod, který bude možný. Na MČR máme našlápnuto od začátku sezóny, tak snad nám tato šance neuteče a místo si tam vybojujeme.

Je niečo čo by si rád odkázal na záver vaším fanúšikom?

Jsem rád za Vaši podporu, kterou jste vyjadřovali na streamu po dobu celé Cool ligy a doufám, že Vaše podpora vydrží i nadále. I když jsme udělali pár nenucených změn v sestavě, pořád jsme Dark Tigers a zkusíme navázat na naše výsledky tak, abyste mohli i nadále dělat na streamu pořádný bordel. :)

Zostava Dark Tigers:
Martin "MAXX" Smolár
Patrik "Lastík" Ptáček
Peter "WEAMO" Rauch
Tomáš "zyored" Cvaniga
Robert "manguss" Kasper

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.