Nový hříšník oficiálně na scéně! SINNERS doplňuje díru v sestavě

  • 22. 03. 2023 16:41
Zdroj titulní fotografie: Twitter @SINNERS_Esports

Díra v aktivní soupisce, přesně to nějakou dobu trápilo organizaci a možností zkoušela spoustu. Měsíc poté, co Patrik "Zero" Žúdel oficiálně opustil sestavu SINNERS nachází organizace náhradu - vítá Simona "KWERTZZ" Horáka. Obhájci titulu tuto záplatu hledali defakto už od odchodu Adama "NEOFRAG" Zouhara do světových OG a příchodem Zera se jen promíchaly role.

Minulý týden se Simon připojil k sestavě SINNERS jako náhradník během uzavřené kvalifikace na Tipsport CS:GO Praha. Díky jeho vynikajícím výkonům se SINNERS podařilo postoupit z prvního místa. V hlavní fázi turnaje se však již Simon objeví jako plnohodnotný člen základní pětice.

Český střelec ve věku 21 let tak přechází do SINNERS z organizace Prodigies, kam přešel v listopadu loňského roku po jednoročním angažmá v týmu Entropiq.

Tomáš Pechman, výkonný ředitel SINNERS, pro portál Esport Sazka prozradil: "Ačkoliv byli ve hře i hráči z našeho Academy týmu, nakonec jsme se rozhodli dát šanci Kwertzzovi, který si s týmem rychle sedl a jeho agresivní herní styl je něco, co nám po odchodu NEOFRAGA chybělo."

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.