Očekáváné RPG Grime se k nám dostaví už toto léto

  • 05. 08. 2021 19:25

Grime je nové akční RPG, od studia Clover Bite, jehož hlavní náplní bude pohlcování vašich nepřátel a využívání jejich schopností proti nim. Vybaveni živoucími, zmutovanými zbraněmi a černou dírou, si budete razit cestu skrze spoustu podivných příšer, nacházející se v surrealistickém světě. Hlavního protagonisty si navíc můžete vyšperkovat podle svých představ.

Styl gameplaye, kdy za vyšší odměnu budete dost často muset podstupovat velká rizika, vás sice dost často potrestá, ale zároveň odmění, což přináší velmi obohacující zážitek.

Oficiální popis hry:

Vyvíjeno společností Clover Bite a vydáno Akupara Games, Grime vás nechá prozkoumávat vaše surrealistické okolí, ve kterém budete absorbovat spousty nepřátel, které potkáte, a budete používat jejich vlastnosti a schopnosti proti nim, abyste se stali silnějšími. Vždy zde bude víc než jeden způsob, kterým budete moci své nepřátele přemoci, jak se budete pohybovat skrz množství prostředí, potkávat jejich obyvatele a nacházet zdroj jejich šílenství. Grime vás také nechá vylepšovat vlastnosti, které nejlépe budou sedět vašemu hernímu stylu, jak se budete setkávat s tvory, kteří budou několikanásobně větší, než vy.

Grime by měl vyjít již 2. srpna a to pro Google Stadia a PC (Epic Games, Steam, GOG a Humble Bundle). Jak je možné vidět na jejich stránce na Steamu, Grime byl oceněn jako finalista o nejlepšího výtvarné dílo na Taipei Game Show 2021 a za nejlepší design postav na Unfold Game Awards 2021. Takže pokud jste fanoušky akčních RPG, tuhle hru byste rozhodně neměli minout!

Zdroj titulnej fotografie: flickeringmyth.com

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.